Senior MOSS WF fejlesztő álláslehetőség
2009-04-30T12:52:18+02:00
2022-07-25T14:41:25+02:00
  • Senior MOSS WF fejlesztő (GYD3)
    munkakörbe keresünk megfelelő jelölteket

    Feladatkörök, felelősségek:
    • Ügyféligények felmérése, problémák azonosítása, SharePoint lehetőségekkel való összevetése és ez alapján lehetséges megoldási módok megtervezése és ennek prezentálása ügyfelek számára
    • Átfogó rendszerszemlélet, architekt feladatok ellátása, komplex megoldások tervezésében részvétel
    • SharePoint testreszabás és egyedi fejlesztések (custom form, custom web part, web service), továbbá munkafolyamatok kialakítása SharePoint felett
    • Rendszerbevezetés, ügyfélközeli feladatok végzése (oktatások, éles támogatás)

    A munkakör betöltéséhez szükséges tapasztalat, végzettség:
    • Felsőfokú műszaki végzettség
    • Legalább 1 év SharePoint 2007 fejlesztői szintű tapasztalat, 2-3 lezárt SharePoint fejlesztési projektben való részvétel
    • 4-5 év informatikai területen szerzett tapasztalat, komplex rendszerszemlélet
    • ASP.Net fejlesztési ismeretek
    • Prezentációs készség, továbbá napi szintű kapcsolattartás képessége ügyfelekkel
    • Fejlődésre való nyitottság
    • Erős szakmai érdeklődés

    Nyelvtudás:
    • Középszintű angol nyelvismeret
    Előnyt jelent:
    • Workflow bevezetési tapasztalat (Microsoft közeli vagy egyéb más szállító Workflow megoldása is előnyt jelent), workflow projektekben részvétel
    • Tanácsadói, architekt tapasztalatok
    • Rendszerszintű tapasztalat IIS, BizTalk, SQL Server alkalmazások kapcsán

    Amit ajánlunk:
    • Versenyképes juttatatási csomag (alapfizetés, kiemelkedő, teljesítmény arányos jövedelem, cafeteria stb.)
    • Kiemelkedő karrierlehetőség

    Munkavégzés helye: Budapest
    Munkavégzés ideje: Teljes idős alkalmazotti státusz
    Kezdés: Azonnal

    gyk@tech-people.com
    További információ:
    30-5996319
    Üdvözlettel:
    Komjád Gyöngyvér
Tetszett amit olvastál? Szeretnél a jövőben is értesülni a hasonló érdekességekről?