Php fejlesztői állásajánlat

2009-04-06T08:44:06+02:00
2022-10-28T18:55:32+02:00
  • Feladatok:

    - Különböző webkomponensek tervezése, kivitelezése; szerver oldali komponensek tervezése.
    - Gyors, interaktív és stabil webes alkalmazások fejlesztése.
    - Aktív szerep a fejlesztési folyamatok kialakításában és Core Engineering.

    Elvárások:

    - PHP fejlesztői tapasztalat

    Előnyök

    - ActionScript 3 (Flex), Ajax, XML, amfphp ismerete
    - PostgreSQL ismeret

    Amit kínálunk

    - Kiemelkedő munkakörülmények
    - Versenyképes jövedelem
    - Kihívást jelentő érdekes feladatok
    - Dinamikus csapat

    Beosztás
    Teljes munkaidő (főállás), akár azonnali kezdéssel.

    Munkavégzés helye
    Székesfehérvár

    Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, szakmai önéletrajzodat küldd el a következő e-mail címre: jobs@skymolcorp.com.
Tetszett amit olvastál? Szeretnél a jövőben is értesülni a hasonló érdekességekről?