Delphi, Support, álláshirdetés
2008-11-19T10:45:21+01:00
2008-11-19T10:45:22+01:00
2022-07-19T05:12:33+02:00
  • Intelligens egészségügyi szoftverek és szolgáltatások területén piacformáló orvosinformatikai cég keres budai központjába programozói tapasztalattal rendelkező sikerorientált fejlesztő munkatársat. Egészségügyi informatikában szerzett tapasztalatok, gazdasági ismeretek előnyt jelentenek a pályázatok értékelésénél. Azonnali kezdéssel várjuk a kiválasztott munkatársat.

    Általános feladatok:
    A cégünknél futó projektek informatikai fejlesztésébe való bekapcsolódás.
    Cégünk által jelenleg használt fejlesztői eszközök:
    - Borland Delphi 2007,
    - Microsoft Visual Studio
    - PHP
    Adatbáziskezelő rendszerek:
    - Interbase/Firebird
    - MySQL
    - MSSQL

    További feladatok:
    • A készülő rendszerekkel kapcsolatos esettanulmányok, dokumentációk elkészítése.
    • Tesztelési folyamatokban való aktív részvétel.
    • Folyamatosan figyelni az informatika legújabb eredményeit, hogy ezen tudások mielőbb beépülhessenek a cég rendszereibe fokozva azok hatékonyságát.

    Alapkövetelmények:
    • Egyetemi (esetleg főiskolai) szintű programozói alapvégzettség
    • Minimum 5 éves programozói tapasztalat
    • Magas szintű programozói készségek
    • Rendszerszemlélet
    • MS Office ismerete
    • Párhuzamosan futó projektek figyelemmel kísérése
    • Külső partnerekkel való szakmai kapcsolattartás

    Pályázatbírálati előnyök:
    • Informatikai, menedzseri továbbképzési tanfolyamok elvégzése, igazolása
    • Egészségügyi-informatikai szektorban szerzett tapasztalat.
    • B kategóriás jogosítvány, saját használatú gépjármű

    További elvárásaink:
    • Hatékony kifejezői képességek, proaktivitás, kreativitás
    • Kiváló analitikus képességek, probléma-megoldási és kapcsolatápolási képességek
    • Stratégiai gondolkodásmód
    • Kiváló csapatszellem
    • Nyitott dinamikus személyiség
    Kínálunk:
    Versenyképes jövedelem, költségtérítés és oktatási támogatás megbeszélés szerint, fiatal és dinamikus csapattársak, kiváló munkafeltételek exkluzív környezetben, fejlődési és előrelépési lehetőségek, nagyfokú önállóság, kreatív feladatkör.

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, akkor fényképet tartalmazó részletes önéletrajzzal, motivációs levéllel ellátott jelentkezését az allas@iqmed.hu címre várjuk.