JAVA! Németországi karrier kiemelkedő fizetéssel!
2008-09-15T15:56:49+02:00
2008-09-17T11:05:15+02:00
2022-06-29T09:45:36+02:00
  • 2000EUR?:) Lehet takarítással nagyobb karriert lehetne befutni :D
  • Ezt tudom, mert vannak kint rokonaim, a kérdés, hogy a hírdetésben szereplő "KIEMELKEDŐ" fizetés, az németországban kiemelkedő, vagy csak hazánkban kemelkedő..., mert a kettő nem ugyanaz.

    Ugyanis 2000 Euró kint kb annyit ér mint itt ~300e netto. 800Euro egy albérlet + rezsi(feltéve, hogy nem idegenekkel akarsz lakni).

    Nem olyan egyszerű ez...
    Mutasd a teljes hozzászólást!
  • àtlagos német fizetés nettó 1800-2000 euró
  • Sosem értettem, hogy miért ne lehet kiírni, hogy mennyit fizet egy adott pozíció. Nyugatabbra ez már bevált módszer, hiszen ezzel is szűkítik a sallang jelentkezők számát, akik amugy is lemorzsolódnának, mert annyi pénzért nem vállalnák a melót.

    Na most egy külföldi meló esetében ez többszörösen igaz, hiszen ha nem fizet annyit, hogy megérje itthagyni a családot, haverokat meg a túrórudit, akkor el sem küldöm a CV-t.
    Mutasd a teljes hozzászólást!
  • mennyi az a kiemelkedő fizetés?

    Ez
    fizetési lehetőség
    , azaz neked kell fizetned!
  • Nem akarok jelentkezni, csak kíváncsi vagyok: mennyi az a kiemelkedő fizetés? Valaki úgyis megkérdezte volna...
    Mutasd a teljes hozzászólást!
  • Java web-fejlesztő - Németország
    Referencia szám: 1858

    Németországi szoftverfejlesztő partnercégünk részére keresünk munkatársat Java fejlesztő munkakörbe.

    Feladatok:
    - Java-ra épülő üzleti alkalmazások fejlesztésében való részvétel, programozás
    - Java és Oracle fejlesztési feladatok (szükség esetén partnerünk vállalja a betanítást)
    - Java programnyelvben jártas Pályakezdők jelentkezését is várjuk
    - Projektmenedzsment, kapcsolattartás a megrendelővel
    - Fejlesztéssel, projektmenedzsmenttel kapcsolatos dokumentációs feladatok ellátása

    Elvárások:
    - Szakirányú informatikai végzettség vagy ezzel egyenértékű programozói tapasztalat
    - Kommunikációs szintű/Folyékony német nyelvtudás
    - Java fejlesztői ismeretek/tapasztalatok
    - Informatikai területen való jártasság
    - Mobilitás, németországi munkavégzés vállalása
    - Pontosság, precizitás, csapatszellem

    Előny:
    - JSF technológiában szerzett tapasztalat
    - Angol nyelvtudás

    Amit cégünk kínál:
    - KIEMELKEDŐ fizetési lehetőség
    - Külföldi karrier lehetőség
    - Tréningek, fejlődési lehetőség
    - Önálló, kreatív feladatok
    - Hosszútávú munkalehetőség
    - Jó hangulatú nemzetközi csapat - napi német nyelvgyakorlás
    - Rugalmas munkavégzés, hazajárás lehetősége

    Kérjük, küldje el magyar, valamint német nyelvű önéletrajzát Raffai Gábor nevére 2008. szeptember 30-ig a következő e-mail címre: raffai.gabor@pannonjob.hu