Állásajánlat - Németországban! Java fejlesztő

2008-08-28T11:13:51+02:00
2022-10-29T11:20:32+02:00
  • Java fejlesztő (JSP, Ajax) - Németország
    Referencia szám: 1860

    Németországi partnerünk számára keresünk Java fejlesztési ismeretekkel rendelkező programozó munkatársakat az alábbiak szerint.

    Feladatok:
    - Java programnyelvre (Ajax, JSP) épülő üzleti alkalmazások fejlesztésében való részvétel, programozás
    - Német nyelvű kapcsolattartás a megrendelővel
    - Fejlesztéssel kapcsolatos dokumentációs feladatok ellátása

    Elvárások:
    - Java fejlesztői tapasztalat (Java, JavaScript ismeret)
    - JSP-k programozásában szerzett tapasztalat
    - Ajax ismeret
    - Alapvető SQL ismeretek
    - Kiváló német nyelvtudás
    - Analitikus képesség, rendszerszemlélet
    - Kiváló kommunikációs készség (ügyfelekkel is)
    - Kreativitás, önálló munkavégzési képesség
    - Pontosság, precizitás, jó problémamegoldó készség

    Amit a cég kínál:
    - KIEMELKEDŐ fizetési lehetőség
    - Kiváló munkakörnyzet
    - Dinamikus, nemzetközi csapat
    - Külföldi karrierlehetőség (projekt jelleggel vagy hosszú távon is)
    - Rugalmas munkavégzés, hazajárás lehetősége
    - Szakmai fejlődési lehetőség, képzések, tréningek

    Kérjük, küldje el magyar, valamint német nyelvű önéletrajzát Raffai Gábor nevére 2008. szeptember 15-ig a következő e-mail címre: raffai.gabor@pannonjob.hu