Németország! Állásajánlat - Deployer
2008-08-12T12:00:12+02:00
2008-08-12T16:03:10+02:00
2022-07-25T22:02:25+02:00
  • Kedves P4r4n01D,

    Az általad említett németországi adózási rendszert megerősítem (valóban hasonló az állam részesedáse, csak azért az összegért az ott dolgozok kicsit többet kapnak vissza az államtól).
    De megjegyezném, hogy kint nem magyarországi bérért van lehetőséged dolgozni, ami még akkor is messze megéri, ha a kinti életkörülmények némiképp drágábbak, mint itthon.

    Ammenyiben állásajánlatunk és az általam most leírtak, felkeltették érdeklődésedet, úgy szeretettel várom önéletrajzodat a további egyeztetés végett.

    Üdvözlettel:
    Raffai Gábor
    raffai.gabor@pannonjob.hu
    Pannonjob Kft.
  • Ne offolni akarok, de Németországba nem igazán érdemes menni innen, mert kb. olyannyira elb@**tt az adózási rendszer, mint kishazánkban, és a fizu fele az állambácsinál marad, ha nincs 12 gyerked...Sajnos ez van, én is szerettem volna menni anno németbe, de pont ezért nem mentem.
    Mutasd a teljes hozzászólást!
  • Deployer - Németország, Darmstadt
    Referencia szám: 1927

    Luxemburgi központú szoftverfejlesztő partnercégünk részére keresünk munkatársat Németországba Deployer munkakörbe.

    Feladatok:
    - Oracle, Bea, Unix, ClearCase alapú rendszergazdai, adminisztrátori feladatok ellátása
    - A kifejlesztett szoftverek instalállása
    - Esetenként Java, PL/SQL alapú kódanalizálás
    - Német nyelvű kapcsolattartás a megbízóval

    Elvárások:
    - Szakirányú informatikai végzettség
    - Kiváló magyar, folyékony német nyelvtudás
    - A fenti feladatkörhöz szükséges rendszergazdai ismeretek/tapasztalat
    - Unix parancssorok, Shell-scripting ismerete
    - Java, PL/SQL ismeretek
    - Mobilitás, németországi munkavégzés vállalása
    - Jó kommunikációs készség, határozott fellépés
    - Jó problémamegoldó készség

    Megjegyzés:
    A fenti szakmai elvárások többségében szükség van a játrasságra, másik része vállalati tréningek útján fejleszthető

    Előny:
    - Angol (vagy egyéb idegen) nyelv ismerete

    Amit partnercégünk kínál:
    - Kiemelkedő fizetési lehetőség
    - Külföldi karrier lehetőség
    - Multinacionális környezet
    - Dinamikus csapat

    Kérjük, küldje el magyar, valamint német nyelvű önéletrajzát Raffai Gábor nevére 2008. augusztus 31-ig a következő e-mail címre: raffai.gabor@pannonjob.hu