Delphi fejlesztői állás
2008-08-08T12:32:44+02:00
2008-09-05T17:27:49+02:00
2022-07-19T04:18:08+02:00
  • Mennyire kötődik az Budapesthez? Csak helyhez kötött munkavégzés lehetséges? Az elmúlt tíz évben az egésszégügyi infomratikában dolgoztam fejlesztő programozóként Pécsett.
    Mutasd a teljes hozzászólást!
  • Az állás még mindig betöltetlen.

    Teljes munkaidőt igényel (napi 8 óra).
    Mutasd a teljes hozzászólást!
  • Részmunkaidő elképzelhető?
    Mutasd a teljes hozzászólást!
  • Delphi fejlesztő

    Feladatok:
    - Új alkalmazások fejlesztése
    - Meglévő alkalmazások továbbfejlesztése, módosítása
    - Fejlesztési tervek, illetve adatbázis-tervek készítése
    - Telepítő készletek készítése
    - Kapcsolattartás partnerekkel
    - Szoftverek dokumentálása

    Elvárások:
    - Felsőfokú szakirányú végzettség
    - Hasonló területen szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat
    - Szükséges technológiai ismeretek: Delphi, SQL, XML, SOAP
    - Szakmai középfokú angolnyelv-ismeret
    - Kiváló problémamegoldó képesség, logikus gondolkodásmód

    Előny:
    - Egészségügyi informatikai területen szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:
    - felelősségteljes, kihívást jelentő feladatok és folyamatos fejlődési lehetőség
    - jó csapat
    - kulturált munkakörülmények

    Pozíció területe(i):
    IT / Telekommunikáció
    - Programozó/Fejlesztő

    Munkavégzés helye:
    Budapest

    Fizetési igényt tartalmazó önéletrajzokat és motivációs leveleket az alábbi email címre küldjék: moj@mdd.hu