Adatfeldolgozási szakértő - Állásajánlat
2008-03-27T17:13:52+01:00
2008-03-27T17:13:53+01:00
2022-07-26T01:47:22+02:00
  • Sziasztok,

    Van egy új keresésem, részletek alább:

    Informatika outsourcing szolgáltatásokat, megoldásokat kínáló partnercégünk számára keresünk Adatfeldolgozási szakértőt.

    Feladata lesz tipikusan pénzügyi, telekommunikációs szektorba tartozó vállalatok adatminőségi problémáinak megoldása cégünk adattisztítási alkalmazás csomagjának használatával, valamint egyedi eljárások fejlesztésével.
    A szakértő továbbá adat áttöltő, adatfeldolgozó, adattranszformáló eljárások fejlesztését végzi SQL és PL/SQL nyelvek használatával, valamint más, adat transzformációt támogató eszközök segítségével.

    Elvárások
    • ORACLE adatbázis alapos ismerete és gyakorlat a használatában
    • SQL, PL/SQL alapos ismerete
    • Java alapfokú ismerete
    • Képesség önálló munkavégzésre, tanácsadói tevékenységre

    Előnyt jelent
    • Oracle Warehouse Builder, vagy más ETL alkalmazás ismerte
    • Adatmigrációs tapasztalat, üzleti intelligencia rendszer tapasztalat
    • UNIX operációs rendszer ismerte
    • .Net programozási tapasztalatok

    Amit az álláshoz kínálunk:
    • Részvétel változatos projektekben
    • Laza és közvetlen munkahelyi hangulat
    • Önálló munkavégzés
    • Folyamatos tanulási lehetőség: könyveket rendelünk, tanfolyamok és belső képzések
    • Flexibilis, ötletekre nyitott, fiatal vezetőség
    • Nyelvtanulási lehetőség
    • Jó csapat, akikre a szakmai kérdéseken túl is lehet építeni
    • Jó munkakörülmények modern irodaházban
    • Vonzó fizetés, cafetéria rendszer, céges telefon, egyéb juttatások