Web developer álláslehetőség

2008-01-15T14:21:15+01:00
2008-01-15T17:35:32+01:00
2022-10-30T02:35:41+01:00
  • Rendkívüli lehetőségek szoftverfejlesztőknek

    Exact Solutions

    Mutasd a teljes hozzászólást!
  • Partnercégünk számára keresünk munkatársakat:

    Web developer (C#, .net környezet) pozícióba.

    Cégjellemzők:

    Megbízónk egy multinacionális, autókölcsönzéssel foglalkozó cég, amely a világ 106 országában van jelen.

    Munkavégzés helye:

    Budapest

    Feladatok:

    - Webes alkalmazások fejlesztése és továbbfejlesztése, egy fejlesztői csapat tagjaként.

    Elvárások:

    - 2 év tapasztalat n-tier fejlesztésben,
    - Erős analitikus/fejlesztői háttér,
    - Angol tárgyalási nyelvismeret,
    - A C# 2.0 kiváló ismerete,
    - Az ASP.NET kiváló ismerete,
    - SQL Server 2005 ismerete,
    - Kiváló OO programozási ismeretek.

    Előny:

    - Felsőfokú műszaki végzettség,
    - B2B, B2C e-kereskedelmi website készítésében szerzett tapasztalat,
    - JavaScript, HTML, DHTML ismeretek,
    - HTML optimalizálási tapasztalat,
    - Hálózati protokollok és eszközök alapszintű ismerete,
    - WSDL ismerete.

    Egyéb információ:

    - Versenyképes fizetés,
    - Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
    - Professzionális céges háttér.

    Jelentkezni szakmai önéletrajzzal a hr@exactsolutions.hu email címen, "ES-70" jelige megjelölésével lehet.
Tetszett amit olvastál? Szeretnél a jövőben is értesülni a hasonló érdekességekről?