Angular fejlesztő állás

2022-08-23T15:30:40+02:00
2022-10-17T03:11:12+02:00
  • ** Angular fejlesztő
    Teljes / részmunkaidő, távmunka

    Követelmények:
    - Magabiztos TypeScript ismeret, Angular alapos ismerete
    - 2+ év fejlesztői tapasztalat (1+ év TypeScript fejlesztési tapasztalat)
    - Tapasztalat a Git verziókövető rendszerben.
    - Megbízhatóság és rugalmasság.
    - Alapos és precíz munka végzés.
    - Folyékony angol nyelvtudás. (nem 100%-ban követelmény, de azért örülünk, ha van)

    Cég leírása:
    Mindenki 100%-ban otthonról, rendkívül rugalmas munkaidőben dolgozik. Az ügyfélmunkákon felül, izgalmas saját fejlesztésű projektekben is részt lehet venni.
    Legutóbbi ilyen projektünk például egy szállásfoglaló oldal volt ukrán menekültek számára, amit 3 nap alatt dobtunk össze és már több ezer embernek tudtunk vele segíteni.
    Ha szimpatikusak a fentiek, akkor mindenképp jelentkezz és beszélgessünk!

    Feladatok:
    - Napi stand-upok
    - Pair programming
    - Feature fejlesztések
    - Code review

    Jelentkezéshez küldj egy CV-t ide: martin.sulc@adroitgroup.io
Tetszett amit olvastál? Szeretnél a jövőben is értesülni a hasonló érdekességekről?