Webfejlesztő állás - 8 órás munkaviszony

2022-05-05T16:10:41+02:00
2022-05-05T16:10:49+02:00
2022-10-17T04:42:02+02:00
  • WordPress / PHP fejlesztőt keresünk a Netezis-hez, aki nem riad vissza ha meg kell írni egy tempaltet vagy plugint.

    Feladatok:
    • Bemutatkozó honlapok, céges weboldalak fejlesztése magadott design terv alapján.
    • Frontend fejlesztés megadott design tervek alapján (html, css, js).
    • Weboldalak karbantartása frissítés.
    • WordPress pluginek / templatek fejlesztése.
    • Alkalmanként kisebb feladatok CodeIgniter / Laravel projecteken.
    • PageSpeed optimalizálás

    Szakmai követelmények:
    • WordPress rendszer ismerete
    • Ismerj valamilyen MVC keretrendszert
    • PHP, HTML, CSS, JS tudás

    Amit kínálunk:
    • Fix jövedelem, megegyezés szerint.
    • Korlátlan mennyiségű minőségi kávét biztosítunk
    • Humorkedvelő, fiatalos összetartó csapat.
    • Igényes munkakörnyezet budaörsi irodánkban 8 órás főállásban
    • Céges telefon és laptop
    • HomeOffice lehetőség

    Munkavégzés helye:
    Budaörs - BOP

    Fényképes önéletrajzzal bérigény megjelölésével az info@netezis.hu címen.
Tetszett amit olvastál? Szeretnél a jövőben is értesülni a hasonló érdekességekről?