Munkatársat keresünk Mérnök informatikus - Programozó pozícióba Kecskeméten
2020-07-17T15:13:34+02:00
2020-07-17T15:13:42+02:00
2022-07-20T14:23:07+02:00
  • Főbb feladatok, munkák:
    LARAVEL keretrendszerben készülő vállalatirányítási rendszerhez fejlesztési feladatok ellátása.

    Az álláshoz tartozó elvárások:
    • Mérnöki informatikai vagy elektronikai végzettség
    • Angol nyelvtudás
    • Releváns szakmai tapasztalat
    • B kategóriás jogosítvány
    • Csapatmunkára való képesség

    A technológiák, amiket használunk és aktuális tudást várunk benne:
    • PHP >= 7
    • Laravel keretrendszer
    • MySQL és MS SQL
    • OOP szemléletmód
    • PHPunit
    • Vue, jQuery, Native Javascript
    • Git
    • Bootstrap

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
    • Jira, Confluence, Jenkins rendszerek ismerete
    • SOLID elvek, Design patternek ismerete és használata
    • Clean code
    • Jó kommunikációs készség

    Amit kínálunk:
    • Stabil, felelősségteljes, hosszú távú munkalehetőség
    • Kellemes munkakörnyezet egy több mint 20 éves cégnél
    • Versenyképes jövedelem
    • Fiatal, innovatív, összetartó csapat

    Szükséges tapasztalat:
    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:
    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:
    6000 Kecskemét, Kőhíd utca 12.

    Egyéb juttatások:
    mobiltelefon, szakmai tréningek

    • CV (benne szakmai önéletrajz és fizetési igény)
    • Motivációs levél

    A jelentkezéseket az info@sziliciumalmok.hu email címre várjuk vagy a Mérnök informatikus - Programozó állás, munka: Silicon Dreams Kft., 6000 Kecskemét, Kőhid utca 12. - hirdetésen keresztül!