Állás lehetőség - C++ feljesztő pozíció
2020-07-07T09:58:53+02:00
2020-07-07T09:58:57+02:00
2022-07-20T14:27:06+02:00
  • 4G, 5G K+F területen működő nemzetközi ügyfelünk számára keresünk C++ fejlesztőt.

    Parnetrünk komplex mérnöki szolgáltatásokat nyújtó skandináv vállalat, fejlesztéseik az utóbbi években folyamatosak, ezért a mérnöki csapat C++ tapasztalattal rendelkező fejlesztő kollégát keres.
    Fő tevékenységük a szoftverfejlesztés, az információtervezés és az információmenedzsment.

    Nemzetközi projektek, alkalmazott technológiák: C++, Linux környezet, Agile, DevOps.

    Elvárások:
    Informatikai végzettség,
    4-5 éves C++ fejlesztői tapasztalat
    Magas szintű Linux ismeretek,
    Angol nyelv erős közép szintű ismerete.

    Feladatok:
    Komplex mérnöki feladatok ellátása (4G, 5G node-fejlesztési projekt),
    Változatos fejlesztési feladatok: desktop- és szerver alkalmazások fejlesztése Linux rendszerben,
    Részvétel a fejlesztési folyamat minden lépésében (tervezés, implementáció, konfigurálás, integrálás, tesztelés), valódi R&D!

    Előnyök:
    AGILE ismeretek,
    DevOps szemlélet,
    TELCO iparágban szerzett tapasztalat,
    Hálózati tudás.

    Munkavégzés helye:
    Budapest IX. kerület

    Munkaidő:
    8 óra, rugalmas beosztásban

    Jelentkezés és további információ: varadi.orsolya@bap.hu
Tetszett amit olvastál? Szeretnél a jövőben is értesülni a hasonló érdekességekről?