Fejlesztoi allasok (autoipar)
2004-12-15T21:47:55+01:00
2022-07-27T07:27:44+02:00
  • Bővebb info: multi_allas@freemail.hu

    "Budapesti fejlesztôbázisunkon a gépjárműipar számára készítünk korszeru
    vezérlôberendezéseket, melyeket a neves autógyárak legújabb modelljeikben
    használnak. Tevékenységünk bôvítéséhez keresünk elkötelezett és ötletgazdag
    PhD-t, mérnököket, fizikusokat
    és technikusokat az alábbi pozíciókba:

    HARDVERFEJLESZTÔ
    Feladata: gépjárműipari vezérlôberendezések tervezése és a
    gyárainkban futó sorozatgySzia!

    Láttam, hogy Te is regisztrálva vagy itt. Cégünknél (német multi) az alábbi állásokat hirdetjük. Ha Te, vagy valamelyik

    ismerősöd megpályázná e
    pozíciók egyikét, további információkkal tudok szolgálni.

    gyárainkban futó sorozatgyártás felügyelete, a késôbbiekben
    tesztelési tervek és környezetvédelmi ellenôrzések készítése.
    Az ideális jelölt rendelkezik analóg/digitális áramköri és hardverközeli
    programozási ismeretekkel. A teljesítményelektronikai
    jártasság elônyt jelent.

    TESZTMÉRNÖK
    Feladata rendszer-tesztspecifikációk készítése működési leírások
    és elôírások alapján, rendszerellenôrzô helyek fel- és beállítása.
    Feladatkörébe tartozik még a tesztmérések elvégzése után az
    eredmények kiértékelése és jelentések készítése. Az ideális jelöllt
    rendelkezik analóg/digitális áramköri és C/C++ programozási
    ismeretekkel. A mérôhely-fejlesztési és szoftver-rendszertesztelési
    gyakorlat elônyt jelent.

    GYÁRTÁSKOORDINÁTOR
    Feladata összekötô kapcsolat létesítése a mechatronikus klímaalkatrészek
    fejlesztése és gyártása között, ezentúl a gyártás
    összefogása Magyarországon és Franciaországban, a késôbbiekben
    pedig a műszaki kapcsolatok fenntartása a magyarországi
    beszállítókkal. Az ideális jelölt rendelkezik finommechanikai
    képesítéssel, fejlesztési, szerkezeti és a gyártásban szerzett
    tapasztalatokkal, valamint CAD és mechatronikai ismeretekkel, és
    kész utazni.

    ELVÁRÁSOK:
    -PhD, mérnöki, fizikusi vagy technikusi végzettség elektronikai
    vagy híradástechnikai szakirányban,
    -több éves munkakörnek megfelelô tapasztalat,
    -önálló, szisztematikus munkavégzés, jó felfogóképesség,
    -jó kommunikációs készség, csapatmunkában való jártasság,
    rugalmasság, mozgékonyság,
    -német- és angolnyelv-tudás

    FEJLESZTOMÉRNÖK (kötéstechnika)
    Az elektronikus vezérloegység-gyártás területén kötéstechnikai eljárások fejlesztése: forrasztó- és ragasztóeljárások,

    (elektro-)mechanikus kötésfolyamatok. Feladata az eljárások fejlesztése és kivitelezése a laborban és a gyártásban,

    probléma-analizálás és tesztelés. Elonyt jelent a jártasság a gyártástechnológiában, az anyagismeretben, illetve a szerves

    kémiában.

    Elvárosok:
    -mérnöki, fizikusi, vegyész végzettség, esetleg PhD-fokozattal,
    -jó kommunikációs készség és csapatmunkában való jártasság,
    -németnyelv-tudás,
    -önálló és szisztematikus munkavégzés, gyors felfogóképesség.

    EMC-MÉRNÖK
    -Elektromágneses kompatibilitás mérések elokészítése, kivitelezése és értékelése
    -Az EMC laborhelyek technikai koordinációja és gondozása
    -Az EMC mérohelyek technikai egyeztetése a termékfejlesztokkel

    Elvárások:
    -Nagyon jó eredményekkel befejezett tanulmányok villamosmérnöki, vagy híradástechnikai szakirányban
    -Egy EMC laborban szerzett EMC gyakorlat, tapasztalat - elonyben az autószektor
    -Érdeklodés az innovatív feladatok iránt, csapatmunkában szívesen vesz részt és magas szinten felkészült
    -Feltétel az önálló, szisztematikus munkavégzés
    Jó kommunikációs és kapcsolatteremto készség, csapatszellem, rugalmasság, kezdeményezo készség, terhelhetoség
    -Követelmény a német- és angolnyelvtudás

    A cég juttatásai:
    -Multinacionális háttér
    -Érdekes és változatos munka innovatív és kreatív környezetben
    -Személyes és szakmai továbbképzés támogatása egyéni fejlesztési tervvel
    -6 hónap betanulás Németországban
    -Vonzó fizetés és szociális juttatások

    SZOFTVERFEJLESZTO
    Entwicklung von Software für Automotiv-Steuergeräte
    Erstellung der Spezifikation, Entwurf, Codierung und Integration von Echtzeitfunktionen auf Basis der Hochsprache C oder mit

    Hilfe von CASE-Tools
    Inbetriebnahme und Test dieser Programmstände ggf. im Fahrzeug

    A jelölttel szembeni elvárások:
    Abgeschlossenes Studium der Fachrichtung Elektrotechnik, Nachrichtentechnik oder Informatik mit sehr guten Studienleistungen
    Fundierte Kenntnisse der Echtzeit-Programmierung in C/C++
    Sie haben Interesse an innovativen Aufgabenstellungen, arbeiten gerne im Team und bringen ein hohes Maß an

    Einsatzbereitschaft mit
    Selbstständige, systematische Arbeitsweise wird vorausgesetzt
    Kommunikations- und Kooperationsfähigkeit, Teamfähigkeit, Flexibilität, Initiative und Belastbarkeit
    Deutsch- und Englischsprachkenntnisse sind erforderlich

    DATA SECURITY OFFICER (DSO)

    A munkavállaló feladatai:
    cégcsoport szintu adatbiztonsági eloírások létrehozása és kiadása
    a kiadott adatbiztonsági eloírások betartatása ill. ennek auditálása
    adatbiztonsági szempontból gyenge pontok felismerése és javító intézkedések kidolgozása
    hatályos adatvédelmi törvényeknek megfelelo muködés biztosítása
    adatbiztonsági koordinátorok irányítása

    felsofokú végzettség, muszaki / informatikai terület elonyben
    német- és angol nyelvtudás
    információbiztonsági területen szerzett többéves szakmai tapasztalat
    törvényi és jogi alapismeretek
    projektvezetoi képesség
    moderációs képesség
    jó tárgyalási készség
    nagy munkabírás"
Tetszett amit olvastál? Szeretnél a jövőben is értesülni a hasonló érdekességekről?