Java fejlesztői állás már 2 év tapasztalattól
2019-05-10T14:45:06+02:00
2019-05-10T14:45:09+02:00
2022-07-18T22:52:44+02:00
  • Java fejlesztőket keresek már 2 év tapasztalattól:

    Feladatok:

    JAVA/Linux környezetben fejlesztés nagyvállalati környezetben, sokszor magas biztonságot igénylő vagy magas minőségi elvárásokat támasztó környezetben

    Tervezési és megvalósíthatóságra vonatkozó dokumentációk elkészítése

    A tervek alapján üzleti logika implementálása, valamint felhasználói felületek készítése webes vagy munkaállomásos területen

    Unit tesztek írása

    Az alkalmazáshoz kapcsolódó adatbázisok és interfészek tervezése, fejlesztése

    Juniorabb fejlesztők mentorálása

    Munkakör betöltésének feltételei:

    Java platform alapos ismerete

    JEE ismerete

    Spring és Hibernate ökoszisztéma magabiztos használata

    Önálló, jó csapatjátékos, kreatív személyiség

    Jó kommunikáció, pontos, precíz munkavégzés jellemez

    Minimum középszintű angol nyelvtudás

    WebServicek magabiztos használata előny

    Rest APIk ismerete és alkalmazása előny

    Linux szolgáltatások és script írás ismerete előny

    CORBA tapasztalat előny

    HTML + CSS + JS területén szerzett erős alapok és magabiztos alkalmazása előny

    Bérezés:
    Bruttó 550.000 forinttól/2 év tapasztalattól.

    Jelentkezni illetve további információkért keress PM-ben.