Senior fejlesztõ állás (C#, .NET)
2017-09-11T11:13:11+02:00
2017-09-11T11:13:13+02:00
2022-07-21T10:51:49+02:00
  • Kik vagyunk?

    Cégünk 1989 óta fejleszt az egészségügy területére, gyógyszertári és élelmezés-dietetikai területen. Bővülő fejlesztői csapatunkba keresünk munkatársakat senior fejlesztői pozícióra

    Feladatok:

    • Ügyfeleink igényeinek megfelelő, egyedi szoftverfejlesztés Microsoft technológiákkal
    • A fejlesztés teljes életciklusát lefedő feladatokban történő aktív részvétel
    • Szoftvertervezés, kódolás, új komponensek integrálása, tesztelés és implementálás
    • Új alkalmazások fejlesztése, valamint már működő .NET-es alkalmazások karbantartása és fejlesztése

    Elvárások:

    • C# /.NET programozás terén szerzett 3-4 éves szakmai tapasztalat
    • WPF, WCF, ASP.NET/MVC, C#, MS-SQL, SOAP és .NET technológiák mélyebb ismerete
    • AZURE fejlesztési kompetenciák
    • SQL készségszintű ismeret
    • önállóság és gyors tanulási készség

    Előny:

    • scrum agilis módszertan ismerete
    • TFS ismerete
    • jó alkalmazkodó készség
    • agilitás

    Kulcs kompetenciák

    C#, .NET, WCF, WPF, MVC,AZURE

    Amit kínálunk:

    • Versenyképes fizetés
    • Lehetőség új technológiák megismerésére
    • Kihívásokkal teli és felelősségteljes munka
    • Fejlődési és szakmai képzési lehetőségek
    • Támogató, barátságos cégkultúra, jó hangulatú csapat

    Munkavégzés helye : Budapest, III. kerület

    Kontakt : Beke Tibor, beke.tibor@qb.hu, önéletrajzodat erre a címre küld el légyszíves