Frontend fejlesztő állás
2017-05-30T18:57:17+02:00
2017-05-30T18:57:18+02:00
2022-07-21T13:11:47+02:00
  • Frontend fejlesztőket keresünk webfejlesztési projektekhez.

    Feladatok:

    Sitebuild
    Rendszerek fejlesztésében való részvétel
    Elkészült oldal minőségi és betöltési idejének optimalizálása
    Tesztelés a specifikációk alapján
    Dokumentálás, felhasználói leírás készítése

    Az állás betöltéséhez tartozó elvárások:
    Legalább 2 év frontend fejlesztésben szerzett szakmai tapasztalat
    HTML5, CSS3 gyakorlati ismerete
    JavaScript, jQuery alapos ismerete
    Responsive sitebuild ismerete
    Bootstrap használata
    Különböző böngésző motorok működésének, sajátosságainak ismerete
    A munka elvégzéséhez szükséges angol nyelvtudás (középfokú, legalább írásban)

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
    Grid rendszerek ismerete
    SV és GIT verziókövető ismerete
    Segítőkész hozzáállás probléma esetén
    Pontos, precíz munkavégzés
    Jó kommunikációs készség

    Megjegyzések:
    Pontos és megbízható fejlesztőket keresünk, akikkel hosszú távon tudunk együtt dolgozni.

    Munkavégzés helye:
    Budapest, Szeged, távmunka.

    Amit kínálunk:
    Flexibilitás: akár részmunkaidős, heti 20 órás munkaidő. A munka 100 %-a akár otthonról is végezhető
    Feladatközpontú javadalmazási rendszer
    Egyes projektek után bónusz juttatás
    Fejlődési és előrejutási lehetőség

    Önéletrajzzal, referenciákkal és fizetési igény megjelölésével:
    karrier (kukac) moringo.hu
Tetszett amit olvastál? Szeretnél a jövőben is értesülni a hasonló érdekességekről?