Senior Webfejlesztő Állás Debrecen
2017-03-03T11:09:23+01:00
2017-03-03T11:09:26+01:00
2022-07-21T15:11:43+02:00
  • Az UniWeb Plusz Kft. sokrétű és komplex rendszerfejlesztési szolgáltatásokat nyújt ügyfelei számára. Tevékenységünk a kezdeti konzultációtól a fejlesztésen át a többéves támogatásra is kiterjed. Debreceni fejlesztői csapatunkba hosszú távra

    Senior Webfejlesztő

    munkatársakat keresünk.

    Feladatok

    • Rendszerek fejlesztése specifikáció és látványterv alapján
    • Egyéb frontend vagy backend fejlesztési feladatok ellátása

    Elvárások

    • PHP OOP fejlesztői tapasztalat és ennek megfelelő szemlélet
    • MVC/HMVC módszertan szerinti fejlesztésben szerzett tapasztalat
    • Haladó Javascript és jQuery ismeretek
    • HTML és CSS magabiztos használata
    • Magas szintű MySQL adatbázis ismeretek
    • GIT verziókövető rendszer ismerete
    • Szakmai olvasott angol nyelv megértése

    Előnyök

    • Laravel és/vagy Codeigniter keretrendszer ismerete
    • Blade vagy egyéb template engine ismerete
    • Angular vagy egyéb Javascript keretrendszer ismerete
    • Bootstrap használatában szerzett gyakorlat
    • Külső szolgáltatások integrálásában szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk

    • Jó hangulatú munkakörnyezet
    • Szakmai fejlődés lehetősége
    • Stabil és hosszú távú munkalehetőség

    Munkavégzés helye: Debrecen
    Munkaidő: főállás
    Munkába állás kezdete: azonnal

    Amennyiben képesnek érzed magad a munkakör betöltésére, várjuk pályázatod (fénykép, magyar nyelvű önéletrajz) az uniweb@uniweb.hu email címre.
Tetszett amit olvastál? Szeretnél a jövőben is értesülni a hasonló érdekességekről?