Java EE fejlesztő/Junior fejlesztő állás
2016-12-11T11:34:49+01:00
2016-12-11T11:34:50+01:00
2022-07-21T17:21:49+02:00
  • Nemzetközi tulajdonban lévő, logisztikai szoftverek fejlesztésével foglalkozó partnerünk részére keresünk
    Java fejlesztő kollégát

    Junior és tapasztaltabb kollégákat is szívesen fogadunk!

    Feladatok:

    • Egyedi Web alapú alkalmazások fejlesztése, meglévő alkalmazások támogatása
    • Szoftverek tervezésében való részvétel
    • Tapasztaltabb kollégák esetében: segítség nyújtása a kezdő fejlesztő kollégák részére
    • Dokumentációk készítése
    • Ügyfélkapcsolati feladatok ellátása, ügyfelek általános működésének, valamint a fejlesztésekhez kapcsolódó rendszerek funkcióinak megismerése

    Elvárások:

    • Java fejlesztési tapasztalat
    • Java EE ismerete
    • Objektumorientált fejlesztői szemlélet
    • Angol nyelvismeret, szóban és írásban
    • Csapatjátékos attitűd
    • Analitikus gondolkodás

    Előny:

    • PostgreSQL, vagy más adatbázisfajták ismerete
    • Spring Framework
    • Hibernate, JUnit
    • Countinous integration ismeret (Jenkins)
    • HTML, Javascript ismeretek
    • LINUX ismeretek
    • Felsőfokú informatikai végzettség

    Amit kínálunk:

    • Nemzetközi környezet
    • Fejlődési lehetőség
    • Támogató munkakörnyezet
    • Szakmai és nyelvi képzések biztosítása
    • Piacképes alapbér és juttatási csomag

    Munkavégzés helye:

    Budapest

    Amennyiben érdekli a lehetőség, a jelentkezes.budapest@intsolution.hu címen is leadhatja pályázatát.
    Az Ön tanácsadója Ling Dóra lesz.

    Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013