PHP fejlesztő állás
2016-10-26T18:25:38+02:00
2016-10-26T18:25:39+02:00
2022-07-01T06:50:59+02:00
  • Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező szoftverfejlesztő cég számára keresünk Backend fejlesztő munkatársakat!

    Elsősorban Symfony2 tapasztalattal rendelkező pályázókat várnak, de Laraveles pályázó is érdekes lehet.

    A jelentkezes.budapest@intsolution.hu címre várjuk a pályázati anyagokat!

    Feladatok:

    • Új, CMS alapú weboldalak és portálrendszerek tervezése és fejlesztése
    • Bekapcsolódás Symfony2 alapú rendszerek fejlesztésébe
    • Meglévő és új PHP modulok fejlesztése és karbantartása

    Elvárások:

    • Magabiztos PHP 5.3+ és MySQL tudás, alapvető HTML és CSS ismeretek
    • Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat
    • Gyakorlat Symfony2, Doctrine2 és általános Symfony2 modulok használatában
    • GIT verziókövető ismerete
    • Közepes szintű Javascript ismeret (legalább jQuery gyakorlati ismerete)
    • Webservice-ek integrálásában szerzett tapasztalat
    • Webes alkalmazás tervezésében szerzett tapasztalat, önállóság
    • A munka elvégzéséhez szükséges angol nyelvtudás (középfokú, legalább írásban)

    Előnyt jelent:

    • OOP programtervezési minták készségszerű használata
    • Linux felhasználói szintű ismerete
    • Unit-testing, TDD gyakorlattal
    • MongoDB használatában szerzett tapasztalat
    • Frontend technológiákban szerzett tapasztalat
    • Concrete5/Sonata CMS ismerete

    Amit nyújtunk:

    • Fiatalos csapat
    • Versenyképes bér
    • Jól megközelíthető iroda
    • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
    • Összetartó csapat, rendszeres csapatépítő programok