Android fejlesztők figyelem! Állásajánlat Szegeden!
2016-10-24T09:06:20+02:00
2016-10-24T09:06:22+02:00
2022-07-21T18:32:14+02:00
  • Ha nyitott vagy új lehetőségekre Android fejlesztőként, akkor van egy ajánlatunk számodra:

    Hogy miért fejlessz épp nálunk?

    • Mert kihívást jelentő projekteken dolgozhatsz
    • Mert nálunk egy nem hétköznapi csapat tagja lehetsz, ahol nincs feszengés, csak baráti légkör
    • Mert az egyéni igényeket rugalmasan kezeljük
    • Mert hetente többször friss gyümölcsökkel várunk

    Feladatok, amik Rád várnak:

    • Android készülékekere mobilalkalmazások fejlesztése
    • Meglévő alkalmazások tovább fejlesztése
    • A kollégáid munkájának támogatása
    • Felvetődő problémák gyors és kreatív kezelése

    Amit mi várunk Tőled:

    • Rendelkezz legalább 2 év Android tapasztalattal
    • Légy motivált, nyitott új technológiák megismerésére
    • Tudj önállóan dolgozni
    • Légy kommunikatív, angol és magyar nyelven egyaránt
    • Légy csapatjátékos

    Előny, de nem feltétel:

    • Felsőfokú informatikai végzettség
    • Egyéb programnyelvekben és webes technológiákban való jártasság

    Munkavégzés helye:

    • Szeged

    Jelentkezésed az adrienn.kiss@redsteedstudios.com e-mail címre várjuk szakmai önéletrajzod megküldésével és a pozíció megjelölésével.
    Mutasd a teljes hozzászólást!
Címkék