Ios fejlesztő, gyakornoki pozíció
2016-09-10T15:53:05+02:00
2016-09-10T15:53:06+02:00
2022-07-18T20:35:32+02:00
  • Ios fejlesztő munkakörbe keresünk, aktív vagy PASSZÍV, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező, informatikai tanulmányokat folytató diákot.

    Főbb Feladatok:

    - Alkalmazás fejlesztési folyamatban való részvétel,
    - Specifikáció,
    - Tervezés,
    - Fejlesztői teszt,
    - Hibakeresés.

    Elvárt tudás:

    - Ios fejlesztő ismeretek,
    - Swift programnyelv ismerete.

    Előnyök:

    - Székesfehérvár közeli lakóhely.
    - Tapasztalat.

    Munkavégzés ideje:

    - Rugalmasan beosztható, heti legalább 25 óra.

    Munkavégzés helyszíne:

    - Otthonról, esetlegesen székesfehérvári egyeztetés.

    Fizetés:

    - Projekt alapú megállapodás, de legalább bruttó 2000 Ft/óra;

    A piros.gergo@gmail.com e-mail címen önéletrajz küldésével, tárgyban megjelölve, hogy "ios fejlesztő".
Tetszett amit olvastál? Szeretnél a jövőben is értesülni a hasonló érdekességekről?