Senior .NET szoftverfejlesztői állás
2016-08-09T22:02:00+02:00
2016-08-09T22:02:02+02:00
2022-07-19T02:17:34+02:00
  • Dinamikusan fejlődő informatikai rendszerek építésével, fejlesztésével, támogatásával és üzemeltetésével foglalkozó vállalat
    Senior .NET szoftverfejlesztőt keres

    Főbb feladatok:
     Projektekben tervezési, implementációs és dokumentálási feladatok elvégzése
     Projektek műszaki vezetésében történő részvétel
     Junior fejlesztők képzése, kontrollja
     Tesztelési tervek kidolgozásában történő részvétel
     Minőségbiztosítással kapcsolatos feladatok elvégzése
     Egyedi megoldások fejlesztése partnereink számára C# nyelven Microsoft környezetben  Belső IT fejlesztési projektek vezetése
     Üzleti döntés-előkészítő folyamatokba, igényfelmérésekben és specifikálásban történő részvétel

    Amit várunk:
     Legalább 5 éves szakmai tapasztalat .NET fejlesztőként és/vagy tervezőként
     Agilis módzsertanok ismerete (SCRUM, MSF)
     Szakirányú felsőfokú végzettség
     .NET 4.5 keretrendszer BCL és C# nyelv alapos ismerete
     Modern webes technológiák ismerete (HTML5, CSS3, JavaScript)
     ASP.NET MVC, WCF ismerete
     Windows Server operációs rendszerek ismerete (szerepkörök, API-k)
     Microsoft SQL ismerete
     Hiba és verziókövető rendszerek, illetve Microsoft fejlesztői eszközök alapos ismerete (Visual Studio, Team foundation Server)
     Megbízható, értékteremtő munkavégzés
     Szakmai és emberi igényesség
     Dokumentálási készség és képesség
     Középfokú angol nyelvtudás
     Jó kommunikációs készség, csapatszellem
     Önállóság, nyitottság
     Széleskörű szakmai érdeklődés és elhivatottság a minőségi szoftverfejlesztés iránt

    Előnyt jelent:
     JAVA EE ismerete
     Microsoft vizsgák
     Mobil alkalmazásfejlesztésben szerzett tapasztalat (Windows Phone esetleg iOS és/vagy Android)
     Microsoft Azure és Office 365 ismerete
     Microsoft SharePoint ismerete

    Amit ajánlunk:
     Magas szakértelemmel és nagyvállalati tapasztalatokkal rendelkező munkatársak mellett, kihívást jelentő munkavégzés
     Szakmai fejlődési lehetőség
     Hosszú távú munkalehetőség
     Kiváló munkakörülmények
     Fiatalos, motivált csapat

    Bérezés:
    Bruttó 700 000 – 800 000 HUF

    Munkavégzés helye: Budapest

    Pályázati anyagot a bernadett.dako@itpool.hu mailcímre várjuk.
Tetszett amit olvastál? Szeretnél a jövőben is értesülni a hasonló érdekességekről?