PHP fejlesztő állás (PHP, MySQL, távmunka lehetőség)

2016-07-22T19:47:00+02:00
2016-07-22T19:47:02+02:00
2022-10-20T07:35:34+02:00
  • Elvárások, nem sok, de ez tényleg szükséges
    • Php / MySql gyakorlat
    • OOP szemlélet
    Valamilyen keretrendszer ismerete (mint pl.: Laravel, sf2)
    • Optimális, olvasható kódra törekvés

    Feladatok, hogy kellemesen teljen a munkaidő
    • Elsősorban backend fejlesztési munkák, mint funkciók igényre szabása, API fejlesztések.
    • Magento webáruházak fejlesztése és módosítása. Egységes code style-al készült moduláris kódolás, figyelemben tartva a teljesítményt és a skálázhatóságot.
    • Esetenként, ha szeretnél belefolyni, belső fejlesztésekben Symfony programozás.

    Előnyök, ami kezdésnél nem szükséges, de elsajátíthatod

    • Tesztrendszer ismerete
    • Felhasználói szintű Linux ismerete
    • Verziókezelés (GIT)
    • Cache technikák ismerete
    • PhpStorm gyakorlat

    Amit nyújtunk
    • Főállású, bejelentett, heti 40 órás munkaviszony
    Távmunka lehetőség
    • Rugalmas munkavégzés
    • Emberséges munkakörülmények
    • Rendszeres továbbképzés
    • Juttatások

    Jelentkezésed a csatolt önéletrajzzal, bruttó fizetési igény megjelölésével, a job@mzperx.net címre várjuk.
Tetszett amit olvastál? Szeretnél a jövőben is értesülni a hasonló érdekességekről?