Állásajánlat – Rendszermérnök / informatikus
2016-06-30T15:39:46+02:00
2016-06-30T15:39:47+02:00
2022-07-21T20:56:43+02:00
  • Nagymúltú gyógyszeripari kutatással és analitikai műszer rendszerek fejlesztésével foglalkozó nemzetközi vállalat Rendszermérnök / informatikus munkatársat keres.

    A leendő munkatárs feladatai:

    • Vállalatirányítási rendszer bevezetése, testreszabása, kezelése
    • Alkalmazások fejlesztése (Java, Javascript)
    • Adatbázis kezelés, SQL lekérdezések
    • Xml adatok feldolgozása, adattranszformációk
    • Felhasználói grafikus felületek szerkesztése
    • Teljesítménymutatók, jelentések készítése, adatgyűjtés, analízis

     A jelöltel szemben támasztott követelmények:

    • Felsőfokú műszaki végzettség
    • Angol minimum középfokú nyelvismeret
    • Objektum orientált programozási ismeretek (Java)
    • Tapasztalat szkriptek használatában (Javascript vagy python)
    • Rendszerszemlélet
    • Pontos, megbízható munkavégzés
    • Dokumentációs készség (az elvégzett munka szabvány szerinti dokumentációja)

    Előny:

    • ERP, vállalatirányítási rendszerek, ügyfélszolgálati rendszerek ismerete
    • Java alkalmazásszerverek használata, J2EE, JDBC
    • IBM technológia (Websphere, DB2, Tivoli termékek, Maximo) ismerete
    • Webes technológiák ismerete, SOAP, WSDL, JMS
    • Mobil alkalmazások fejlesztésében szerzett gyakorlat (MobileFirst, Worklight)

     Amit kínálunk:

    • Kiemelkedő, versenyképes kompenzáció
    • Színvonalas/változatos szakmai feladatok, fejlődési lehetőség
    • A legújabb technológiák megismerése és alkalmazása

    Munkavégzés helye: Szeged

    Foglalkoztatási jogviszony: Munka Törvénykönyve szerint

    Munkaszerződés időtartama: határozatlan – 3 hónap próbaidő

    Foglalkoztatás napi időtartama: 8 óra
    A szakmai önéletrajzokat és motivációs leveleket az  info@pyrobutton.hu e-mail címre várjuk.