Web fejlesztő állás (PHP,MySQL)
2016-06-06T10:25:19+02:00
2016-07-18T13:35:31+02:00
2022-07-21T20:36:45+02:00
  • Még mindig .)
    Mutasd a teljes hozzászólást!
  • Helló

    A cégem(ahol dolgozok) új web fejlesztőt keres!

    Van nálunk GPS nyomkövetés Google Maps-es térképen kirajzolva, RFID-s kártyák kezelése, Bluetooth nyomtatón nyomtatás, és még sok érdekes dolog. Jó a csapat, és itt tudsz hosszú távra tervezni.

    Jelentkezni a job@session.hu címen tudsz.

    Bemásolom a hirdetés szövegét:

    A SessionBase Szoftverfejlesztő és Tanácsadó Kft.
    munkatársat keres főállású, web fejlesztői munkakörbe.

    Feladatok:
    - Üzleti folyamatok megismerése, üzleti logika fejlesztése
    - Meglévő rendszerek továbbfejlesztése, hibajavítása
    - Részvétel új szoftverfejlesztési projektekben

    Elvárásaink:
    - HTML
    - CSS
    - Javascript
    - PHP5
    - MySQL

    Előnyt jelent, de nem elvárás:
    - Symfony - jQuery – Bootstrap
    - Naprakész szakmai ismeretek
    - Nyitottság új technológiák megismerésére
    - SOAP
    - SVN,GIT

    Amit kínálunk:
    - Versenyképes fizetés
    - Sokoldalú, kreatív csapat
    - Szakmai fejlődési lehetőség

    Munkavégzés helye: Budapest, XI.

    Jelentkezését a csatolt önéletrajzzal, bruttó fizetési igény
    megjelölésével, „fejlesztői munkakör” tárggyal a job@session.hu email
    címre várjuk.
Tetszett amit olvastál? Szeretnél a jövőben is értesülni a hasonló érdekességekről?