PHP Programozó állás - #laravel #oop #agile #cleancode

2016-04-29T15:53:54+02:00
2016-05-10T11:52:49+02:00
2022-10-20T12:15:32+02:00
  • Még várjuk a jelentkezéseket!
    Megfelelő tudás és hozzáállás esetén távmunka is szóba jöhet.
    Mutasd a teljes hozzászólást!
  • Péter01:
    Mutasd a teljes hozzászólást!
  • Mutasd a teljes hozzászólást!
  • - Több éve webes technológiákkal foglalkozol?
    - Napi szinten követed az aktuális IT trendeket?
    - Legacy kódok helyett szívesebben dolgoznál a legújabb technológiákkal?

    Csatlakozz a Manna fejlesztőcsapatához!

    MI LENNE A FELADATOD?

    • PHP, Laravel framework alapú rendszereink fejlesztése
    • Tökéletesen működő, clean kódok írása és tesztelése
    • Folyamatos szakmai fejlődés, új, hatékonyabb megoldások keresése

    SZÜKSÉGES KOMPETENCIÁK:

    • PHP és MySQL magas szintű ismerete
    • HTML5 / CSS3 / JavaScript ismerete
    • Legalább egy PHP keretrendszer alapos ismerete
    • Angol szakmai nyelvismeret, dokumentáció olvasás, szövegértés szintjén
    • OOP szemléletű alkalmazásfejlesztés
    • Csapatmunkára való készség

    AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

    • Felsőfokú szakirányú végzettség, vagy 2+ év munkatapasztalat
    • Laravel / Symfony framework alapos ismerete
    • Agile, XP, Scrum módszertanok ismerete
    • jQuery, REST API ismeretek
    • SASS / SCSS / Gulp
    • GIT verziókövető rendszer ismerete
    • PHPUnit, Codeception
    • SAP rendszerek ismerete
    • Online fizetési szolgáltatások implementálásában szerzett tapasztalat
    • Vagy érdeklődés a fentiek iránt :)

    AMIT KÍNÁLUNK:

    • Stabil munkaadói háttér egy gyorsan fejlődő cégnél
    • Kellemes, trendi munkakörnyezet
    • Saját laptop (magadnak választhatod, admin joggal)
    • Csocsó, masszázs, sportbérlet, stb.
    • Akár azonnali munkakezdési lehetőség

    MUNKAVÉGZÉS HELYE / JELLEGE:

    • Szigethalom
    • Napi 8 órás, alkalmi home-office lehetőséggel

    CSATLAKOZNÁL?

     - Írj magadról pár sort, vagy küldd el CV-det az alábbi email címre: join.to.mannait@mannaszappan.hu

    ELŐNNYEL INDULNÁL ÉS SZERETED A KIHÍVÁSOKAT?

    - Leveled subject-je legyen az itt elrejtett string ;)

    YToyNjp7aTowO2k6MTAzO2k6MTtpOjExMDtpOjI7aToxMTI7aTozO2k6NDY7aTo0O2k6MTA5O2k6NTtpOjk5O2k6NjtpOjQ3O2k6NztpOjEwMztpOjg7aToxMDk7aTo5O2k6MTA1O2k6MTA7aTo0NztpOjExO2k6MTE3O2k6MTI7aToxMDQ7aToxMztpOjQ2O2k6MTQ7aTo5NztpOjE1O2k6MTEwO2k6MTY7aToxMTA7aToxNztpOjk3O2k6MTg7aToxMDk7aToxOTtpOjQ2O2k6MjA7aTo5OTtpOjIxO2k6MTA1O2k6MjI7aToxMTY7aToyMztpOjk3O2k6MjQ7aToxMTY7aToyNTtpOjExNTt9
Tetszett amit olvastál? Szeretnél a jövőben is értesülni a hasonló érdekességekről?