Szenior Java fejlesztő állás
2016-04-10T18:20:48+02:00
2016-04-10T18:20:49+02:00
2022-07-21T23:09:56+02:00
  • Nemzetközi tulajdonban lévő, logisztikai szoftverek fejlesztésével foglalkozó partnerünk részére keresünk Senior Java fejlesztő kollégát.

    Feladatok:

    • Egyedi fejlesztésű szoftver programozásában való részvétel
    • Szoftverek tervezésében való részvétel
    • Segítség nyújtása a kezdő fejlesztő kollégák részére
    • Hosszú távon: helyi és a távollévő kollégák, 4-5 fős csapat koordinálása
    • Dokumentációk készítése
    • Ügyfeleink általános működésének, valamint a fejlesztéseinkhez kapcsolódó rendszerek funkcióinak megismerése
    • Későbbiekben mobil platformokra, elsősorban Android mobiltelefonokra való fejlesztés

    Elvárások:

    • Minimum 2-3 év Java EE tapasztalat
    • Linux és biztonságos elérési technikák (SSH, VPN) ismerete
    • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
    • Architekturális feladatok kezelésének képessége
    • Jó kommunikációs és prezentációs készségek
    • Analitikus gondolkodás
    • Vezetői készségek
    • Utazási hajlandóság

    Előny:

    • Android és más mobil platformokra való fejlesztési tapasztalat
    • PHP, HTML, CSS, Javascript és SQL programozói alapismeret
    • Csoportvezetői tapasztalat
    • Felsőfokú informatikai végzettség

    Amit kínálunk:

    • Hosszú távú munkalehetőség
    • Támogató munkakörnyezet
    • Szakmai és nyelvi képzések, fejlődési lehetőség
    • Piacképes alapbér és juttatási csomag

    Munkavégzés helye:

    Budapest, 15. kerület

    Kérem önéletrajzát a  jelentkezes.budapest@intsolution.hu e-mailcímre küldje a pozíció pontos megnevezésével.