Rendszergazda állás, akár távmunkában és részmunkaidőben

2016-03-01T16:59:06+01:00
2016-03-01T16:59:08+01:00
2022-10-20T15:10:32+02:00
  • A van der Meer Gruppe Gmbh rendszergazdát keres Budapestre, illetve távmunkában. A cég egy német vállalkozás, amely vállalati tanácsadással foglalkozik, amelyhez online alkalmazást fejleszt.  Összesen 20 Linux szerver szolgálja ki a tevékenységet, amelyeken többnyire Apache és MySQL fut. A rendszer folyamatos karbantartásához, fejlesztéséhez és a szerverek menedzseléséhez keresünk munkatársat.

    A pozíció előnyei:
    - erős bérezés,
    - részmunkaidőben és távmunkában is végezhető,
    - nemzetközi tapasztalatokra lehet szert tenni,
    - barátságos munkakörnyezet.

    Az állás betölétéséhez társalgási szintű angol nyelvtudás szükséges.

    A jelentkezéshez küldje önéletrajzát a robert pont pragai kukac vandermeergruppe pont de címre.
Tetszett amit olvastál? Szeretnél a jövőben is értesülni a hasonló érdekességekről?