Junior C# .NET fejlesztői állás a Konzolvilágnál!
2015-12-01T13:28:06+01:00
2015-12-01T13:28:07+01:00
2022-07-22T02:58:23+02:00
  • Magyarország vezető videó játék áruházának fejlesztő részlegére keresünk .NET fejlesztő munkatársat.

    Elvárások:
    C# .NET 4.5 (WinForms) ismerete
    T-SQL ismerete
    Szakirányú végzettség (OKJ, BSc)
    Rendszerszintű gondolkodás
    Önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség, csapatmunka
    Áttekinthető kódolás, dokumentálás
    Középfokú angol nyelvtudás
    Alkalmazkodókészség gyorsan változó igényekhez
    1-3 év tapasztalat

    Előny:
    SQL Server 2012+ ismeretek, tapasztalat
    Windows Server 2012 ismeretek, tapasztalat
    Visual Studio Online ismerete
    Microsoft Azure ismeretek
    Egyéb Microsoft .NET platformok ismerete (ASP.NET WebForms, MVC 5, WPF, Entity Framework)
    Windows 10 cross platform fejlesztési tapasztalat (Win10, XBOX One, Windows Phone)
    Mobilalkalmazás fejlesztési ismeretek (iOS, Android, Windows Phone)
    Szoftvertesztelői módszertanok ismerete, automatizált tesztelés

    Munkakör:
    meglévő vállalatirányítási rendszer fejlesztése, bővítése megadott specifikáció alapján
    az elvégzett fejlesztések tesztelése, dokumentálása
    adatbázis tervezés, lekérdezés és manipuláció
    hibaelhárítás
    jelentések készítése adatbázis lekérdezések alapján

    Amit kínálunk:
    Stabil háttér
    Fejlődési lehetőség
    Versenyképes fizetés
    Fiatal csapat
    Hosszú távú munkalehetőség

    Munkavégzés helye:
    Budapest
    Fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelöléssel a konzolvilag.hr@gmail.com címen.