Senior PHP fejlesztői állás!

2015-11-23T12:02:56+01:00
2015-11-23T12:02:57+01:00
2022-10-21T02:55:36+02:00
  • A Stylers Group Senior PHP fejlesztő munkakörbe keresi munkatársait, akár azonnali munkakezdéssel!

    Szeretnél nemzetközi, főleg amerikai projekteken tudást és tapasztalatot szerezni? Napi több százezer egyedi látogatottságú oldalakat tervezni és kivitelezni. A Stylers Groupnál van erre lehetőséged. Senior PHP fejlesztőket keresünk már meglévő rendszerek továbbfejlesztésére, illetve új rendszerek tervezésére és kivitelezésére.

    Miben más a Stylers?

    • nemzetközi (főleg amerikai) projekteken dolgozunk
    • nálunk agilis módszerek mentén haladhatsz
    • teamekben munkálkodunk
    • erős csapatszellem jellemez minket, sosem leszel egyedül
    • előfordul nálunk céges foci, lan party, de nem vetjük meg a pókert sem
    • nem korlátozzuk az interneted, sőt két monitorral dolgozhatsz
    • ha pedig fullon vagy akár XBOX –al leadhatod a napi stresszt
    • M3 metró vonal mentén helyezkedünk el
    • emberközpontú csapatot alkotunk

     Amennyiben nálunk fogsz dolgozni, nem árt, ha a következők jellemeznek:

    • Minimum 1-3 éves PHP munkatapasztalat
    • Erős php 5.x
    • CodeIgniter keretrendszer ismerete
    • MVC használata
    • Erős és magabiztos SQL, elsősorban MySql
    • Sitebuild tapasztalat
    • Javascript tapasztalat (jQuery) + AJAX
    • Rendszerszemlélet
    • OOP szemlélet
    • Angol nyelvismeret, legalább dokumentációolvasás szinten
    • Megbízhatóság, precizitás, motiváció
    • Jó problémamegoldó készség
    • Türelmes, kitartó, innovatív személyiség

    Plusz piros pont:

    • Verziókövetésben szerzett tapasztalat (GIT, SVN)
    • Több éves CI keretrendszerben szerzett munkatapasztalat
    • PyroCMS ismerete
    • Laravel ismeret
    • GIT tapasztalatok
    • Cachelési megoldások (pl memcached)
    • NoSQL megoldások (MongoDB)
    • Jó kommunikációs készség
    • Tesztelési ismeretek
    • Szoftvertervezési ismeretek és alapszintű UML ismeret

     Amit cserébe adunk:

    • Nemzetközi, főleg USA piacismeretet
    • Komfortos munkakörülményeket
    • Igazi szellemi közösséget
    • belső képzési programokat, az innovációt szem előtt tartva
    • készségfejlesztő tréningeket
    • remek csapatot, segítőkész társakat
    • változatos ügyfeleket és projekteket
    • kellemes közeget, relax szobát
    • meetup, konferencia részvétel támogatást

    Feladatvégzés helye:

    • Budapest. 13. kerület, M3 metróvonal

    Pályázati feltételek:

    Kérjük, küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat, fizetési igény megjelölésével a cv@stylersonline.com  e-mail címre. Amennyiben pályázatodat ígéretesnek véli a HR, felkeres személyes interjú céljából.
Tetszett amit olvastál? Szeretnél a jövőben is értesülni a hasonló érdekességekről?