Full Stack webfejleszői állás

2015-11-09T13:42:08+01:00
2015-11-09T13:42:14+01:00
2022-10-21T03:40:33+02:00
  • Budapesti irodánkba Full Stack webfejlesztőt keresünk. Fő profilunk egyedi web applikációk készítése.

    Feladatok

    • Részvétel Projekt tervezésben
    • Specifikáció készítés
    • Adatbázis tervezés
    • Egyedi web alkalmazások készítése (PHP - Symfony 2)
    • HTML build
    • Teszt
    • Dokumentáció készítés
    • Alkalmanként részvétel Ügyfél megbeszéléseken (pl.: technikai specifikáció)

    Elvárt ismeretek

    • PHP 5, OOP
    • Symfony 2 vagy valamely nagyobb PHP Framework
    • Package management (Composer/NPM)
    • MySQL, Doctrine2 vagy valamilyen ORM(/ODM)
    • HTML, CSS, JavaScript (jQuery) magas szinten
    • Verzió követés (GIT)
    • Alapvető Linux
    • Alapvető webszerver üzemeltetési ismeretek (Apache/Nginx)

    Egyéb elvárás

    • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
    • Angol nyelv (minimum hibátlan szövegértés)
    • Elérhető referenciák

    Előnyt jelent

    • Kliens oldali framework-ök (Angular, ember, backbone stb) és technológiák ismerete (Grunt, gulp, bower stb.)
    • Google Apps ismeretek (főleg Drive, Maps és Analytics API)
    • Valemely professzionális képszerkesztő ismerete
    • Ügyfélkommunikációban szerzett tapasztalat
    • Agilis módszerek ismerete (Scrum, Kanban)

    Amit kínálunk a szokásos dolgokon túl

    • Fiatalos iroda a belvárosban, belső terasszal, kávézóval
    • Csocsó, ping-pong
    • Havi rendszerességű előadások az irodaházban startup, vállalkozás, tech és sok egyéb témában.
    • Végtelen kávé

    allas@webtolcser.hu címen fényképes önéletrajzzal
Tetszett amit olvastál? Szeretnél a jövőben is értesülni a hasonló érdekességekről?