ABAP fejlesztői állás
2015-09-11T13:45:12+02:00
2018-01-06T20:28:54+01:00
2022-07-21T08:42:49+02:00
  • Szia! PM küldve.
    Mutasd a teljes hozzászólást!
  • Hello,

    Szerintem kicsit megkésve írok, annyit szeretnék kérdezni, hogy frissen végzett gazdinfós (vállalatirányítási szakiránnyal, Bsc), egyetem mellett diákmunkában 2-3 év fejlesztői tapasztalattal (főleg php, JS, automatizálás), "játszik-e"? Egyetemen tanultunk SAP-ot (csakis SAP BO), és egy minimális ABAP-ot....

    Mivel érdekel a SAP, és az ERP-k világa, azóta önszorgalomból előfizettem egy ides sap szerverre, és a főbb modulokkal is ismerkedek, abapozok, és hana-val is ismerkedem! (nah jó, ez utóbbi még nagyon új nekem) gyorsan tanulok+érdekel is! :)

    Válaszát előre is köszönöm! :)
    Mutasd a teljes hozzászólást!
  • Bővülnénk, így ismét aktuális az álláshirdetés!
  • Megfelelő programozói gyakorlattal és gondolkozással rendelkező kollégát keresünk, akit SAP ABAP programozói feladatokra betanítunk és fejlesztői csapatunkba beépítünk.

    FELADATOK:

    • SAP ABAP programozási feladatok elvégzése
    • Fejlesztői tesztek elvégzése
    • Elkészített alkalmazásokról programozói és felhasználói dokumentációk elkészítése
    • Hibakeresés és -elemzés, programjavítási feladatok ellátása

    ELVÁRÁSOK:

    • Szakirányú felsőfokú végzettség
    • Minimum 2 éves fejlesztő tapasztalat C# vagy JAVA vagy ABAP programozóként
    • Relációs adatbázisok ismerete és használata
    • Műszaki beállítottság
    • Felelősségteljes, precíz munkavégzés
    • Rendszerszintű gondolkodás
    • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

    ELŐNYT JELENT:

    • SAP vállalatirányítási rendszerkörnyezetben szerzett tapasztalat
    • Logisztikai, gazdasági ismeretek
    • SAP ABAP vagy környezet ismerete
    • Angol vagy német nyelv tárgyalóképes ismerete

    AMIT NYÚJTUNK:

    • Magas színvonalú szakmai képzés
    • Innovatív, kreatív környezetben való munkavégzés
    • Versenyképes, stabil jövedelem
    • Hosszú távú perspektíva
    • Egyedi megoldások a szakmai fejlődésre és karrierre
    • Kihívásokkal teli változatos munka, kreatív megoldások
    • Dinamikus, szakmailag felkészült, összetartó csapatban való munkavégzés

    ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Programozó, Fejlesztő
    • Teljes munkaidő

    MUNKAVÉGZÉS HELYE:

    Budapest, XI. kerület

    Kérjük jelentkezésed az alábbi email címre küldd: info@szapporta.hu, Szapporta Kft.