PHP prormazó, fejlesztő állás Budapesten
2015-06-01T15:05:17+02:00
2015-06-01T15:05:19+02:00
2022-07-19T01:57:51+02:00
  • Feladatok:

    • Egyedi nemzetközi portál rendszer fejlesztése, továbbfejlesztése PHP és javascript nyelven
    • Webes értékesítési rendszerek fejlesztése
    • Egyedi internetes megoldások fejlesztése

    Elvárások:

    • Minimum két éves PHP fejlesztői tapasztalat
    • SQL adatbáziskezelők alapos ismerete ( MySQL )
    • Objektum Orientált fejlesztési szemlélet ismerete
    • MVC megközelítés
    • HTML5, CSS3 részletes ismerete
    • jQuery alapos ismerete
    • Symphony 2 ismerete
    • ExtJS 4, 5 ismerete
    • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
    • Szakmai angol nyelv ismerete

    Előnyt jelent:

    • GIT vagy SVN tapasztalat
    • Bootstrap HTML, CSS, JS frameworkök ismerete
    • AngularJS ismerete
    • JAVA-s ismeretek
    • MongoDB ismeretek, gyakorlat
    • Linux rendszerek ismerete

    Amit kínálunk:

    • Versenyképes jövedelem
    • Jó körülmények
    • Fiatal, jó hangulatú csapat
    • Budapesti munkavégzés

    Jelentkezni az allas@sinexrent.com–ra küldött önéletrajzzal és kísérőlevéllel lehet.

    Ezekben kérlek, ne felejtsd el megírni nekünk, hogy miben tartod magad a legjobbnak, és mennyit akarsz keresni.