Webfejlesztő (PHP) állás a Duna House-nál

2015-05-26T11:09:10+02:00
2015-06-04T09:54:05+02:00
2022-10-21T11:55:36+02:00
  • Továbbra is várunk jelentkezőket!
  • A Duna House cégcsoport, mely Magyarország piacvezető ingatlan- és hitelközvetítő hálózatát is üzemelteti országszerte 120 irodában több mint 1300 értékesítővel áll Ügyfelei rendelkezésére.

    A Duna House Központ IT fejlesztési osztálya. kollégát keres

    Webfejlesztő (PHP)

    munkakörbe.

    Feladat:

    • A Duna House Cégcsoport weboldalainak fejlesztése, karbantartása

    Elvárások:

    • Minimum 2 év szakmai tapasztalat PHP OOP fejlesztésben
    • HTML, HTML5, CSS3 ismeretek
    • Smarty ismeretek
    • Erős MySQL tudás
    • JavaScript / jQuery ismeretek
    • Elérhető referencia
    • Képes vagy önállóan dolgozni, ha kell döntéseket hozni, és azokat megindokolni
    • Folyamatosan követed az újdonságokat és fejleszted magad

    Előnyök:

    • Angol nyelvtudás
    • SVN/GIT ismeretek
    • PostgreSQL ismeretek
    • Agilis módszertanok ismerete
    • Reszponzív oldal építésben szerzett tapasztalat
    • Számlaképesség

    Amit kínálunk:

    • Lehetőség a szakmai ismeretek bővítésére egy folyamatosan fejlődő szervezetben
    • Nagyfokú rugalmasság, szabadság
    • Webinárumok, meetupok
    • Kikapcsolódást nyújtó lehetőségek az irodában (Csocsó, Ping-Pong, Darts)
    • Kellemes munkahelyi környezet és légkör
    • Versenyképes jövedelem.

    Munkavégzés helye:

    • Budapest, I. kerület

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük küldd el magyar nyelvű fényképpel ellátott önéletrajzodat, referenciákkal, a bérigény megjelölésével a „Webfejlesztő (PHP)” jeligére a következő e-mail címre: itkarrier@dh.hu
Tetszett amit olvastál? Szeretnél a jövőben is értesülni a hasonló érdekességekről?