C++ programozói állás (Budapest)
2015-03-16T21:01:07+01:00
2015-03-16T21:01:09+01:00
2022-07-19T03:31:59+02:00
  • Kiemelkedő referenciákkal rendelkező, dinamikusan fejlődő biztonságtechnikai fejlesztő cég keres juniur és senior programozókat

    Munkaköri feladatok:     -  beléptető, fizető parkoló, jegykiadó és munkaidő-nyilvántartó rendszerek szoftver moduljainak (Linux, Windows, Android)
    és vezérlők firmwareének fejlesztése, tesztelése

    Követelmények:            -  C++ programnyelv magas szintű ismerete
                                          -  Windows programozási ismeretek
                                          - SQL adatbázisok kezelésének és programozásának ismerete (elsősorban MySQL)
                                          -  kifogástalan szakmai angol nyelvismeret

    Előnyök:                          -  JAVA ismeret, programozási gyakorlat
                                            -  Grafikus programok fejlesztésében szerzett tapasztalat
                                            -  Android platform ismerete, programozási gyakorlat
                                            -  Linux rendszergazdai és programozói ismeretek
                                            -  gépi kódú programozási ismeretek és gyakorlat
                                                 (Intel, ARM Cortex™ CPU, STM32 MCU)
                                            -  Tárgyalási szintű angol nyelvismeret
                                            -  Számítógépes grafikai ismeretek (Adobe Creative Suite, Corel)
                                            -  Biztonságtechnikai rendszerek (beléptető, behatolás-védelem, CCTV) ismerete

    Egyéb elvárások:           -  önálló munkavégzés
                                          -  jó problémamegoldó képesség
                                          -  többéves programozói / programtervezői gyakorlat
                                          -  leinformálható referenciák

    Munkavégzés helye:     -  Budapest XIII.

    Egyéb juttatások:            -  mobil telefon, mobil internet, notebook
                                           -  térítésmentes szakmai továbbképzések, tanfolyamok
                                           -  céges autó (min. 1 év után)

    Javadalmazás:               -  teljesítményarányosan, megállapodás szerint
                                         -  versenyképes jövedelem, magas bejelentett fizetés