Webprogramozói állás
2015-02-25T21:54:42+01:00
2022-07-22T11:46:32+02:00
  • Webprogramozó

    Budapesti dinamikusan fejlődő Start-Up vállalkozás keresi csapata legújabb lelkes tagját. Cégünk saját programinformációs oldalt működtet és fejleszt folyamatosan, emellett változatos ügynökségi feladatokat is ellátunk melyhez kapcsolódóan weboldalakat is fejlesztünk. Nálunk a helyed, ha szeretnél egy igazán fiatalos, lendületes csapatban dolgozni, vannak saját ötleteid és azokat meg is mered és meg is tudod valósítani. Leendő munkatársunk részt vesz a weboldalaink fejlesztésében, ellátja a rendszergazdai feladatokat és kezeli szervereinket.

    Feladatok:
    Back-end és Front-end fejlesztések
    Átadás előtt az elkészített funkciók tesztelése
    Az elkészült programkód dokumentálása
    Meglévő informatikai infrastruktúránk kezelése

    Elvárások:
    PHP/MYSQL alapos ismerete
    HTML5, CSS3, jQuery
    Linux/Unix alapú szerverekkel szerzett tapasztalat (apache, postfix-dovecot)
    Kiváló problémamegoldó készség
    Precíz, hatékony munkavégzés

    Előnyök:
    Nagy terhelésű rendszerek fejlesztésben szerzett tapasztalat
    OOP szemlélet
    Online fizetési megoldások ismerete, használata
    Facebook és mobil alkalmazások fejlesztési ismerete
    CentOS 6 ismerete ISPConfig ismerete
    Nem esel kétségbe, ha más kódjába bele kell nyúlnod

    Amit kínálni tudunk:
    Fiatal, lendületes csapat mely nem csak a munkában, hanem azon kívül is összetart
    Inspiráló környezet és feladatok
    Folyamatos izgalmas munkák
    Hosszú távú szakmai karrier lehetősége
    Olyan feladatok megoldása melyekre büszke lehetsz a későbbiekben is

    Jelentkezni az info@faninfo.hu email címre fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével lehetséges
    Mutasd a teljes hozzászólást!
    Csatolt állomány
Tetszett amit olvastál? Szeretnél a jövőben is értesülni a hasonló érdekességekről?