Mobil alkalmazásfejlesztő - állás

2014-10-29T11:04:25+01:00
2022-10-22T05:15:31+02:00
  • Vegyes profillal működő elismert magyar cégcsoport keres új kollégátMobil alkalmazás fejlesztőpozícióba

    Feladatok:

    • Mobil alkalmazások fejlesztése (térkép alapú programok, "utility" programok),
    • Tesztelése, dokumentálása.

    Elvárásaink:

    • Android Java programozási tapasztalat,
    • OOP szemlélet,
    • Dokumentációs készség,
    • Referencia munka.

    Előny:

    • SVN ismerete;
    • Hasonló munkakörben megszerzett munkatapasztalat.

    Amit kínálunk:

    • Változatos, érdekes munkafeladatok;
    • Fiatalos csapat;
    • Szakmai fejlődési lehetőség;
    • Előrelépési lehetőség;
    • Teljes munkaidős állás.

    Munkavégzés helye: Budapest

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az asztalos.dora@worldmail.hu email címre.
    Mutasd a teljes hozzászólást!
    Csatolt állomány
Tetszett amit olvastál? Szeretnél a jövőben is értesülni a hasonló érdekességekről?