ÁLLÁSAJÁNLAT - 3D KARAKTER MAYA tudással - projekt/állandó

2014-09-25T09:41:22+02:00
2022-10-22T06:55:30+02:00
  • Egy magyar startup cég innovatív, jövőbe mutató divatipari szolgáltatást létrehozó lánycsapatába keresünk
    3D animátor, grafikus
    munkatársat, magabiztos MAYA ismerettel.
    Feladatok:

    3D ruhák textúrázása, renderelése
    3D ruhák "varrása" (speciális programban, amit mi tanítunk be)
    3D human modellek textúrázása, animálása.
    Valósághű humán egyedi 3D karakterek megalkotása
    világítás/shader technikák magasfokú ismerete
    - anatómiai ismeretek, mozgatás közben helyesen mozgó emberi test modell felépítése

    fejlesztői csapattal való együttműködés
    egyéb grafikai feladatok

    Elvárások:
    MAYA magas szintű ismerete,
    animációs és karakter-animációs ismeretek,
    Photoshop, Illustrator program ismerete
    fejlett esztétikai érzék, kreativitás
    csapatjátékos, motivált személyiség,
    fegyelmezett, precíz munkastílus, határidők betartása

    További előnyt jelent:
    divatipari ismeretek
    angol nyelvtudás

    Amit kínálunk:
    fiatalos, jó csapat
    fejlődési lehetőség
    korrekt fizetés
    csúcs szakmai kihívások
    kellemes zöld solymári iroda.

    Munkavégzés helye:
    Solymár, Mátyás király u. 11.
    Jelentkezési határidő az állásra:
    2014. 09. 30.
    Az állás kezdésének várható időpontja:
    2014. 10.

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el pályázatodat (referenciaanyag ,illusztráció, stb.; magyar nyelvű fényképes önéletrajz; motivációs levél), nettó fizetési igényed feltüntetésévél, "grafikus" hivatkozással a manunta.melinda@virtailor.com email címre. www.virtailor.com
Tetszett amit olvastál? Szeretnél a jövőben is értesülni a hasonló érdekességekről?