ERP alkalmazásmanager állás
2014-09-11T10:01:27+02:00
2022-07-22T16:43:36+02:00
  • A BioTech USA Közép-Kelet Európa egyik vezető sporttáplálék-kiegészítő márkája

    ERP alkalmazásmanager

    munkatársat keres, teljes munkaidőben.

    Feladatok:
    A cég ERP informatikai rendszerének üzemeltetése, a cég felhasználóinak támogatása, ERP rendszer technikai támogatása
    Felhasználók által jelzett problémák elhárítása, feladatok megoldása
    Adatmentések elvégzése

    Elvárások:
    Legalább 2 év gyakorlat Microsoft alapú szerver és kliens környezet üzemeltetésében, illetve Active Directory ismerete
    ERP rendszer ismeret és adminisztrátori tapasztalat
    Alapszintű SQL ismeretek (Oracle)
    Alapvető hálózati ismeretek
    Ticketing rendszer ismerete
    Képesnek kell lenni a felmerülő hibák önálló felderítésére és elhárítására, a felhasználók kéréseinek megoldására
    Tapasztalat felhasználók kezelésében, Helpdesk/Service Desk támogatás nyújtásában
    Terhelhetőség, munka iránti igényesség, precizitás, proaktivitás

    Munkavégzés helye:
    Budapest III. ker.

    Magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a palyazat@btn.hu email címre várjuk a megpályázni kívánt pozíció és bruttó fizetési igénye megjelölésével.