.NET fejlesztői pozíció Budapesten
2014-09-09T11:37:48+02:00
2022-07-22T16:46:28+02:00
  • A Chronos Systems részéről egyedi web-alapú alkalmazásfejlesztéshez keresünk 2 fő tapasztalt és 2 fő junior.NET fejlesztőt Budapesten egy ügyfelünk részére. Egy hosszútávú és izgalmas projektben történő munkavégzés lenne a feladat, amely során egy 12 országban használt webes rendszer kerül egy egységes platformra átírásra és az új funkciók is bekerülnek a fejlesztendő verzióba. Fő cél, a részletesen specifikált, jó struktúrával tervezett rendszerfejlesztéshez kapcsolódó programozási feladatok elvégzése, illetve együttműködés a projekt más tagjával (projekvezető, architekt és rendszer tesztelő munkatársakkal).

    Főbb feladatok, munkák:
    - Komplex informatikai rendszerek tervezése, fejlesztése, tesztelése, dokumentálása.

    Az álláshoz tartozó elvárások:
    - Legalább 3 éves szakmai tapasztalat szoftverfejlesztőként
    (Junior fejlesztői munkakörre való jelentkezés esetén 1 év szakmai tapasztalat szoftverfejlesztőként)
    - A .Net keretrendszer és a C# nyelv magas szintű ismerete
    - Web alkalmazások és webservice-ek készítésének ismerete (ASP.Net, MVC, SOAP)
    - HTML és CSS ismeretek
    - MSSQL adatbázis ismerete
    - Felsőfokú vagy szakirányú informatikai végzettség
    (Junior fejlesztői munkakörre való jelentkezés esetén folyamatban lévő képzés is elfogadható)
    - Szakmai angol nyelvtudás.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
    - Agilis szoftverfejlesztési módszertan ismerete, gyakorlata
    - Vezető fejlesztői tapasztalat

    Amit kínálunk:
    - Agilis módszertan szerinti csapatmunka, a módszerek képzése, gyakorlata
    - Zöldmezős projektfeladat
    - Rendszeres értékelési és jutalmazási rendszer
    - Egyes részfeladatok esetén ahol szükséges külföldi munkavégzés, angol szaknyelvi képzés és MCTS vizsgalehetőség.

    Munkavégzés helye:
    - Budapest (XI.ker)

    Állás területe(i):
    IT fejlesztés / Programozás
    Programozó / Fejlesztő

    Szerződéses státusz:
    - Határozatlan idejű alkalmazotti státusz vagy
    - A tárgyalt és adott specifikációs feladatokra illetve időtartamra vonatkozó alvállalkozói státusz.

    Munkakezdés:
    - 2014. Október 15-e a cél dátum, de preferálta mielőbb.

    Jelentkezés és önéletrajz küldés: careers@chronossystems.com