CISCO rendszermérnöki állás Budapestre kiemelt fizetéssel
2014-07-15T15:34:29+02:00
2022-07-22T18:26:17+02:00
  • Tapasztalt CISCO hálózatüzemeltető rendszermérnököt keresünk Budapestre kiemelt fizetéssel. Jelentkezés önéletrajzzal: hf3@humanfield.hu

    Megbízható partnerünk részére keresünk munkatársat
    CISCO HÁLÓZATÜZEMELTETŐ MÉRNÖK (HF 9-6606) pozícióba Budapestre.

    Feladatok:CISCO-alapú hálózat üzemeltetése, távfelügyelete, tervezése külföldi partnerországokban (a munka utazást nem igényel!),A rendelkezésre állás folyamatos fejlesztése,Projektmenedzsment,Hálózatbiztonság, tűzfalak, VPN felügyelet,Incidens menedzsment,SLA report.
    Elvárások:Felsőfokú szakirányú végzettség,Aktív jó angol nyelvtudás,Több éves CISCO-alapú hálózatüzemeltetői tapasztalat.Amit kínálunk:Nemzetközi, biztos háttér,Versenyképes jövedelem,Nyugodt munkakörülmények.
    Egyéb információ:Munkavégzés helye: Budapest,Munkakezdés: Akár azonnal.

Tetszett amit olvastál? Szeretnél a jövőben is értesülni a hasonló érdekességekről?