MOBIL FEJLESZTŐI ÁLLÁS SZEGEDEN!
2014-04-02T18:46:10+02:00
2014-04-03T10:31:20+02:00
2022-06-30T18:21:37+02:00
  • vagy 400
    Mutasd a teljes hozzászólást!
  • Semmi
    Mutasd a teljes hozzászólást!
  • Netto 350
  • Egy normál tudású fejlesztőnél legalább negyed akkora sebességgel és odafigyeléssel készülő produktumot lehet ennyiért elvárni. Ezzel lehet a megbízó is tisztában van, mert ennyit tud fizetni és tudja, hogy ez mellett ha valaki nem akar éhen halni vállal fizetős projecteket is menet közben. Ha nincs ezzel tisztában, akkor majd a sokadik jelölt után rájön.
    Mutasd a teljes hozzászólást!
  • Sziasztok,

    Kedves kolléga eltévedt kicsit a kontroll pedig elmaradt, így több ponton nem aktuális a kiírás.

    Hivatalos rész:
    - Az állás a Vocalio Média Kft.-hez szól (említett startup).
    - 1 hónap (5 helyett) próbaidő van, bruttó 170 000 Ft bejelentett módon, ami írva lett plusz prémium, az valós. Pályázati okok miatt a próbaidő alatt a fent említett bruttó fix.
    - a prémium mértéke egyéni tudás és megállapodás függvénye.

    Feladat:
    - natív android fejlesztés

    Elvárások:
    - opengl-en kívül a többi pont valós.
    - általános sql ismeret (lent az előnyök között szerepelt, de alap elvárás.)

    A cég erősen összefonódik a creatit.hu-val, így sok a közös projekt, főleg emiatt az előnyöket így pontosítanám:
    - valós az összes. Nem elvárás, de örülünk ha minél több rendszert láttál. A lenti listához írnám még a bármilyen szerver oldali tapasztalatot is.

    - Unity3D-t külön kiemelném, mivel sok projektünk fut ilyen alapon ios és android platformra. Írunk/használunk plugineket is, ahol a natív és az unity3d ismeret is célszerű.

    - OpenCV már nem jellemző.

    Egyéb:
    - van natív ios, web, unity3d fejlesztő is külön személyekben, így nem egy embert keresünk mindenre. Viszont a tapasztalat azt mutatja, hogy jobb a közös munka, ha mindenkinek van kis rálátása a másik területére.

    Elnézést a kellemetlenségekért.
  • Nekem nem kell ennyi napidij, a fele eleg lesz. Ha megfelel az ajanlatom -> privi :P
    Mutasd a teljes hozzászólást!
  • tejóisten, most Unity vagy Android vagy iOS, .NET, SQL?
    egy emberrel akarjátok csináltatni a szerveroldalt, kliensoldalt..?
    bruttó 170? nevetséges, ennyiért nem találtok épeszű embert, aki ezek közül akár egy területen jó lenne.
  • Nemrég indult startup cég keres szegedi irodájába jó képességű munkatársat mobilfejlesztői pozícióba.

    Téged keresünk, ha vonzanak a kihívások, szeretsz részt venni a folyamatokban a tervezéstől a kivitelezésig, ha jó problémamegoldó képességgel vagy megáldva és szeretnél Android-ra fejleszteni. Nem feltétel a mélyebb tapasztalat, az már elég, ha egy kis rálátásod van a mobilfejlesztés során használt rendszerekre és bármilyen (legalább 2-3 éves, tanulmányok melletti) tapasztalatod kódolásban.

    ELVÁRÁSOK:

    - OpenGL

    - Nyitottság az új ismeretek befogadására

    - Középszintű angol nyelvtudás írásban

    - Erős informatikai beállítottság

    - Proaktivitás, önállóság, gyors tanulás

    - Csapatmunkában való részvétel

    - Precizitás, jó problémamegoldó képesség

    - Keresők rutinszerű használata

    - Felsőfokú szakirányú végzettség

    FELADATOK:

    -  Androidra történő fejlesztés

    Lehetőségek más irányba való kitekintésre:

    - Asztali alkalmazások fejlesztése

    ELŐNY:

    - OpenCV ismeret

    - C# ismerete

    - iOS fejlesztési tapasztalat

    - Android fejlesztési tapasztalat

    - Referencia

    - SVN tapasztalat

    - OpenGL ES

    - Unity3D ismeret

    - Általános SQL ismeret

    - További előny, ha hivatalosan pályakezdő vagy

    AMIT KÍNÁLUNK:

    - 5 hónap bruttó 170 000 Ft alapbér- 5 hónap próbaidő után hosszú távú munkalehetőség

    - alapbér felett prémiumrendszer

    - Érdekes és változatos feladatok

    - Folyamatos fejlődés lehetősége

    - Kellemes munkakörnyezet

    - Jó hangulat, kevés stressz

    - Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges hardvereket

    MUNKAREND:

    - teljes munkaidő

    MUNKAVÉGZÉS HELYE:

    Szegedi iroda

    A fényképes önéletrajzot az alábbi e-mail címre várjuk: info@creatit.hu

    Mindenkinek visszajelzünk.