Adatbázis migrációs specialista állás - Duna House
2014-02-28T16:44:56+01:00
2014-03-09T18:47:17+01:00
2022-06-29T07:10:46+02:00
  • topic up
  • A Duna House cégcsoport 1998-as alakulása óta folyamatosan bővül és a szolgáltatói szektorban - elsősorban az ingatlan és a pénzügyi termékek közvetítési területein - vezetői pozíciót ért el.

    A holding zászlóshajója az évek óta piacvezető ingatlanközvetítő franchise hálózat, amely 2003-ban kezdte működését, mára pedig országosan 118 ponton, több mint 1300 fős csapattal áll az ügyfelek rendelkezésére.

    A Duna House Központ IT fejlesztési osztálya kollégát keres "Adatbázis migrációs specialista" munkakörbe.

    Feladatok:

    -  A cégcsoport vállalatirányítási rendszerei közötti adatbázis migráció,
    -  fejlesztői dokumentáció készítés,
    -  rendszertesztelés.

    Elvárások:

    -  MySQL magas szintű ismerete (minimum 2 éves tapasztalat),
    -  PgSQL magas szintű ismerete (minimum 2 éves tapasztalat),
    -  PHP OOP ismeretek (minimum 2 éves tapasztalat),
    -  adatbázis tervezési tapasztalat,
    -  adatbázis migrálási tapasztalat,
    -  adatbázis optimalizációs tapasztalat,
    -  precizitás.

    Előnyök:

    -  Rendszertesztelési tapasztalat,
    -  angol nyelvtudás,
    -  rendszerszemlélet,
    -  agilis módszertanok ismerete,
    -  nagy terheltségű rendszerek fejlesztésében szerezett tapasztalat,
    -  számlaképesség.

    Amit kínálunk:

    -  Stabil vállalati háttér,
    -  változatos, kihívást jelentő feladatok,
    -  tanulás és fejlődés (webináriumok, meetupok)
    -  kellemes munkahelyi környezet és légkör,
    -  versenyképes jövedelem.

    Munkavégzés helye:

    -  Budapest, I. kerület

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű fényképpel ellátott önéletrajzát, referenciákkal, a bérigény megjelölésével a "Adatbázis migrációs specialista" jeligére a következő e-mail címre: itkarrier@dh.hu

    További IT karrier lehetőség a Duna House-nál: IT Karrier - Duna House