C++ FEJLESZTŐ (JUNIOR ÉS SENIOR) állás Budapesten
2014-02-05T15:16:29+01:00
2014-02-05T15:16:30+01:00
2022-07-23T00:32:23+02:00
  • Junior és senior C++ fejlesztőket keresünk Buapestre. Jelentkezés: hf3@humanfield.hu

    Dinamikusan fejlődő stabil hátterű hazai és nemzetközi szoftverfejlesztő cégek részére keresünk munkatársakat

    C++ FEJLESZTŐ (JUNIOR ÉS SENIOR)

    (HF 9-6393)
    pozícióba

    Budapestre.

    Feladatok:

    • C++ alapú távközlési kommunikációs rendszerek fejlesztése Linux környezetben, érdekes változatos projektek.

    Elvárások:

    • Tapasztalat C/C++ programozás terén (Pályakezdők és tapasztalt szakértők jelentkezését is várjuk!),
    • Felsőfokú, szakirányú végzettség/tanulmányok,
    • Linux ismeret előnyt jelent,
    • Középfokú angolnyelv-tudás (írás-olvasás szintjén elegendő).

    Amit kínálunk:

    • Folyamatos szakmai támogatás,
    • Nyugodt, stresszmentes munkakörnyezet,
    • Szakmai megbecsülés, előrelépési lehetőség, versenyképes jövedelem.

    Egyéb információ:

    • Munkavégzés helye: Budapest,
    • Munkakezdés: Akár azonnal.