C#, ASP.NET fejlesztői állás

2013-11-22T12:41:30+01:00
2022-10-23T06:31:43+02:00
  • Ha ügyes .NET fejlesztő vagy
    és szeretnél pörgős, nem kockafejű fejlesztőcsapatban dolgozni,
    köztünk a helyed!

    (Mindezt budapesti helyszínen tudod velünk elkövetni, ahol nemzetközi és hazai piacra készített innovatív informatikai megoldások fejlesztésében vehetsz részt - feltéve, ha sikeresen átesel a felvételi procedúránkon)

    Amit kínálunk:
    - Versenyképes díjazás
    - (Nem csak felfelé) rugalmas munkaidő
    - Korszerű technológiák napi használata
    - Aktív részvétel érdekes nemzetközi IT projektekben
    - Ergonomikus, barátságos munkahelyi környezet és jó fej kollegák

    Amit cserébe kérünk:

    Feladatok:
    - Meglévő és új, szerver és kliens oldali (web alapú) alkalmazások fejlesztése, tesztelése, dokumentálása, karbantartása
    - Részvétel a teljes szoftverfejlesztési folyamatban
    - Szoftverfejlesztési feladatok ellátása C# nyelven (önállóan és csapatban egyaránt)
    - Adatbázistervezés, -fejlesztés Microsoft SQL Server 2012 környezetben. Ha lesz újabb, akkor abban is.

    Követelmények:
    - OOP, AOP ismeretek
    - Legalább 3 éves C# és ASP.NET fejlesztői tapasztalat
    - Microsoft .NET technológia (tényleg) magas szintű ismerete (.NET Framework 4.5)
    - Web alapú fejlesztésben legalább közepes szintű ismeret (ASP.NET, JavaScript, HTML, CSS)
    - Microsoft SQL Server és T-SQL ismeretek
    - Visual Studio 2012/2013 készségszintű használata
    - Tanuláshoz, dokumentációk megértéséhez, írásbeli kommunikációhoz elegendő angol nyelvtudás
    - Strukturált gondolkodásmód, gyors tanulási képesség, hajlandóság egyéni tanulásra (segíteni persze tudunk :O))
    - Precizitás, lelkiismeretes munkavégzés - ez fontos, mivel a rossz értelemben vett "lazaság" nálunk nem sokáig működik!
    - Nyitottság, csapatszellem - ezek is alapértékek számunkra!

    Előnyök:
    - Szakirányú diploma vagy tanulmányok (ha jó szakember vagy, természetesen nem ragaszkodunk papírokhoz)
    - MCP vizsgák
    - WCF ismeretek
    - MVC ismeretek
    - Design Pattern ismeretek
    - Egyéb programozási nyelvek valamelyikének közepes szintű ismerete (C++, Java, Objective C)
    - Silverlight vagy WPF ismeretek
    - Mobil platform fejlesztési ismeretek (iOS, Android, Windows Phone)
    - Azure ismeretek

    Kiegészítő információk
    Cégünk biztos háttérrel rendelkező, több évtizedes múltra visszatekintő nemzetközi vállalat hazai tagszervezete kulturált munkakörnyezettel, szakmailag felkészült kollégákkal és nehezen elromló kávégéppel.

    Mivel is foglalkozunk?
    Nemzetközi piacvezetőként globális szabványokkal, a legkorszerűbb azonosító és nyomkövetési rendszerekkel támogatjuk a hazai és nemzetközi kereskedelemben résztvevő vállalatok és ügyfélkörük adatszinkronizációs folyamatait.
    Megoldásaink felölelik a multinacionális vállalatoktól kezdve a hazai kis- és középvállalkozásokon keresztül a fogyasztók támogatásáig történő termék nyomkövetést és -azonosítást, átláthatóbbá és megbízhatóbbá téve ezzel a kereskedelmi lánc működését, növelve így mind a vásárló, mind az őt kiszolgáló szervezetek biztonságát.

    Tudjuk, hogy első olvasásra ez rém unalmasan hangzik, de valójában rengeteg izgalmas részletet rejt magában, például:
    - komoly adatminőségi háttérrel sok adatot mozgatunk vagy tanácsot adunk másoknak, hogyan tegyék;
    - erre természetesen a legújabb technológiákat használjuk;
    - segítjük a partner cégeket termékek megbízható terjesztésében;
    - segítünk a termékek megbízható útjának biztosításában a gyárból az üzletbe, majd a háztartásba;
    - segítjük a vásárlót abban, hogy azt vegye, amit venni szeretne;
    - segítünk téged, hogy folyamatosan fejlődj és részese, ne pedig elszenvedője legyél a munkahelyi életednek!

    Külön bónusz, hogy a napi munkádon keresztül megtanulhatsz nagyjából egy másik szakmát is!

    Ha felkeltettük az érdeklődésed, még ma jelentkezz a hr@gitm.hu emailcímen!
Tetszett amit olvastál? Szeretnél a jövőben is értesülni a hasonló érdekességekről?