PHP programozói állás
2013-11-22T11:58:11+01:00
2014-01-09T14:31:49+01:00
2022-07-19T02:12:20+02:00
  • A pozícióra még mindig keresünk programozót.

    Akit érdekel, jelentkezzen a leírásban megadott módon!

    Új év, új munkahely
  • A Publishing Kft. egy 2000 óta működő fejlesztő műhely, ahová saját fejlesztésű CMS rendszerben nagy terhelhetőségű portálok (hírportálok, szakportálok) készítéséhez programozókat keres.

    Feladatok:
    - Általános PHP fejlesztői feladatok (admin-, és megjelenítő felületek fejlesztése),
    - Frontend készítés (PSD-ből oldalak előállítása – XHTML, CSS, JS ismeret),
    - Meglévő szoftver modulok, funkciók továbbfejlesztése.

    Elvárások:
    - Legalább 1-2 éves PHP programozói tapasztalat
    - MySQL alapos ismerete
    - Objektum orientált fejlesztői szemlélet
    - CSS2-3 és XHTML alapos ismerete
    - jQuery keretrendszer ismerete
    - Legalább felhasználói szintű Linux ismeret

    Előnyök:
    - Symony, Yii vagy más keretrendszer ismerete
    - SVN vagy valamilyen verziókezelő rendszer felhasználói szintű ismerete
    - Mobil és tablet eszközökre optimalizált, reszponzív weboldalak készítésében szerzett tapasztalat

    Szükséges készségek és kompetenciák:
    - Önállóság a munkavégzésben
    - Kreativitás
    - Pontosság
    - Jó problémamegoldó képesség

    Amit kínálunk:
    - Kiemelt bérezés
    - Utazási költségtérítés (benzin, autópálya matrica)
    - Rugalmas munkavégzés
    - Kellemes munkakörnyezet

    Munkavégzés helye:
    Gödöllő

    Kezdés:
    Azonnal munkába lehet állni, illetve ahogy a jelentkező el tud jönni a korábbi munkahelyétől.

    Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a fizetési igény megjelölésével a fischer@publishing.hu címen lehet.