Senior webfejlesztő állás, Pécs
2013-10-02T14:45:49+02:00
2022-07-23T05:44:11+02:00
  • Pozíció

    Senior webfejlesztő, programozó (pécsi munkavégzéssel)

    Feladatok

    Egyedi honlapok, portálok, webes alkalmazások rendszertervezése, programozása és tesztelése.

    Elvárások

    PHP magas szintű ismerete
    MVC használata
    legalább 2,5-5 év programozói szakmai tapasztalat
    Objektumorientált szemléletű fejlesztés
    MySql magas szintű ismerete (tranzakciókezelés, tárolt eljárások, triggerek)
    HTML, CSS, Javascript, AJAX magas szintű ismerete
    szakmai igényesség, precíz munkavégzés, határidők betartása
    webservice ismerete (WSDL, SOAP)
    optimalizációs ismeretek (adatbázis és architektúra)
    Reszponzív webdesign
    Mobilweb fejlesztési tapasztalat

    Előnyt jelent

    sitebuild tapasztalat
    Photoshop alapok
    PHP keretrendszerek (Zend Framework) ismerete
    Javascript keretrendszerek (jQuery) ismerete
    szerver karbantartási ismeretek
    Facebook alkalmazás fejlesztési ismeretek
    Javascript template kezelés (pl.: handlebars)
    SEO alapismeretek

    Az ideális jelölt

    együttműködő
    jó problémamegoldó készséggel rendelkezik
    képes gyorsan és pontosan dolgozni
    terhelhető
    jó az írásbeli kommunikációs készsége
    innovatív
    csapatjátékos
    nyitott az új technológiák felé

    Amit kínálunk

    versenyképes jövedelem
    kihívást jelentő feladatok
    innovatív ötletek támogatása

    A jelöltek önéletrajzát itt várjuk: Senior webfejlesztő állás, Pécs