Android fejlesztői állás Debrecenben
2013-05-31T13:48:17+02:00
2022-07-19T02:06:55+02:00
  • Android programozó

    Feladatok:

    Mobil-szerver komplex rendszer mobil oldali fejlesztése Android platformon
    Hibák felderítése és javítása
    Fejleszett alkalmazásokhoz, rendszerekhez support biztosítása
    Elkészült alkalmazások tesztelése, dokumentálása

    Elvárások:

    Android SDK beható ismerete
    Android alapú alkalmazásfejlesztés mobil/tablet eszközökre
    WebService és RESTful kommunikáció ismerete és használata
    Design patternek használatában szerzett tapasztalat
    Szoftvertervezés területén szerzett tapasztalat
    Felmerülő hibák kijavításában való közreműködés
    Jó problémamegoldó képesség

    Előny:

    Cisco StadiumVision ismerete
    PHP ismeret
    Verziókövető rendszer ismerete (Subversion)
    Linux ismeretek (felhasználói szintű, főként debug)

    Amit kínálunk:

    Továbbképzési, fejlődési lehetőségek
    Fiatalos, jó munkahelyi hangulat
    Debreceni munkavégzés
    Laptop, mobiltelefon használat
    Távmunka lehetősége

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el jelentkezését szakmai önéletrajzzal az a job (kukac) beks (pont) hu /a (kukac) és a (pont) szövegek helyére kérjük a megfelelő karaktereket helyettesítse be/ címre vagy érdeklődjön a 20/562-83-66 telefonszámon.