Álláslehetőség_SWfejlesztő beágyazott rendszerekhez
2013-04-15T18:00:58+02:00
2022-07-23T12:41:47+02:00
  • Ügyfelünk, a kormányrendszerek területén technológiavezető cégcsoport, az autóipar meghatározó innovatív partnere. Világszerte 16 telephelyen dolgoznak új technológiai megoldások fejlesztésén, Magyarországon működik például az elektromos kormányrendszerek elektronikai és szoftverfejlesztési kompetencia központja.
    Több, mint 4000 munkatársukat a dinamika, az innovációs kedv, valamint az autók iránti szenvedély köti össze.
    A cég folyamatos dinamikus fejlődése következtében keres új munkatársat következő pozícióba:

    BEÁGYAZOTT SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK

    A kormányrendszerek fejlesztésének egyik csoportja felelős a beágyazott rendszerekért. Ez a csapat látja el a hardver közeli fejlesztéseket C nyelven. Többek között diagnosztikával és jármű-kommunikációval foglalkoznak. A pozícióra olyan szakemberek jelentkezését várjuk, akik beágyazott rendszerek fejlesztését végezték C nyelven.
    Feladatok:

    Szoftver követelmények, rendszertervek készítése;
    Beágyazott programok fejlesztése C programozási nyelven;
    Tesztprogramok fejlesztése;
    Szoftvertesztelés.
    Elvárások:

    Villamosmérnök végzettség;
    Legalább 1,5 éves tapasztalat beágyazott mikrokontrolleres rendszerek fejlesztésében;
    Legalább középfokú angol nyelvtudás.
    Előnyök:

    Hardver közeli programozáshoz szükséges analóg és digitális hardver ismeret;
    Fejlesztéshez, teszteléshez szükséges mérőműszerek ismerete.
    Juttatások, ajánlat:

    Innovatív, inspiráló szakmai környezet;
    Versenyképes juttatási csomag;
    Nemzetközi projektekben való részvétel.
    Munkavégzés helye:

    Budapest
    Pozíció területei:

    INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Programozó (C,C++,C#)
    Egyéb információk:

    Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, angol és magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!
    Nyelvtudás:

    Angol Kommunikációs/Társalgási szint
    Munkatapasztalat:

    1-3 év
    Pozíciószint:

    Specialista
    Elvárt végzettség:

    Főiskola
    Egyetem

    Amennyiben érdekli a fenti lehetőség, és tapasztalata alapján úgy gondolja, hogy megpályázná az állást,
    kérem küldje el számomra szakmai önéletrajzát!

    Jelentkezését, vagy segítségét előre is köszönöm!

    Üdvözlettel:

    Varga Ottilia
    IT Toborzási és kiválasztási specialista
    Beck&Partners Kft.
    +36-20/260-50-50
    varga.ottilia@bap.hu